Casti wireless USAMS TWS IA Series, Bluetooth 5.0, 320 mAh, Autonomie 4h, Navy Blue Cod produs: USA-161552
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.0 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 4 h |
| Timp de incarcare | 1 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless USAMS TWS IA Series, Bluetooth 5.0, 320 mAh, Autonomie 4h, Navy Blue
Căști USAMS Bluetooth 5.0 TWS seria IA
Căști confortabile USAMS TWS IA-Series. Confort și design excelent într-un singur produs. Datorită utilizării egalizării tonurilor pe trei benzi, sunetul căștilor este mai clar și fără zgomot. Mici și ușoare, te vor însoți peste tot - la serviciu, în timpul exercițiilor fizice sau în timp ce mergi cu bicicleta. Căștile cu microfon încorporat utilizează standardul Bluetooth 5.0 +EDR/BDR/BLE. Setul include, de asemenea, o carcasă dedicată care funcționează ca un power bank.
Date Tehnice
| Material | ABS + PC |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Raza de comunicare | până la 12 metri |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| Sensibilitate | 112 ± 3db |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz ~ 20 KHz |
| Impedanță | 32Ω |
| Greutate căști | aproximativ 3g x2 |
| Capacitate baterie căști | 25 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 4h (la 80% volum) |
| Timp de convorbire | aproximativ 3h |
| Timp de încărcare căști | aproximativ 1 oră |
| Greutate carcasă de încărcare | aproximativ 35g |
| Capacitate baterie carcasă | 320 mAh |
| Timp de încărcare carcasă | aproximativ 1 oră |
| Timp de așteptare | aproximativ 25 de ore |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS TWS IA Series, Bluetooth 5.0, 320 mAh, Autonomie 4h, Navy Blue







