Casti wireless USAMS TWS US14, Bluetooth 5.3, Timp incarcare 1.5h, Autonomie 5h, 400mAh, Albastru Cod produs: USA-161604
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 13 m |
| Timp de convorbire | 5 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS TWS US14, Bluetooth 5.3, Timp incarcare 1.5h, Autonomie 5h, 400mAh, Albastru
Căști TWS USAMS - seria US14
Căști intraauriculare care utilizează tehnologia Bluetooth 5.3. Tehnologia avansată garantează o conexiune mai rapidă decât BT 5.2, contracarează puternic interferențele și oferă un sunet fluid. Căștile se conectează la dispozitiv la o distanță de până la 10m.
Bateria din carcasa de încărcare permite până la 35 de ore de redare continuă a muzicii dacă le încărcăm regulat folosind carcasa. Capacitatea mare a bateriei - 400 mAh - permite încărcarea de cinci ori a căștilor, permițând utilizarea acestora pe parcursul întregii zile.
Designul ușor și forma corespunzătoare asigură o utilizare confortabilă, combinată cu o greutate de doar aproximativ 3.5g, aproape că nu simți niciun presiune.
Dispozitivul este echipat cu control tactil inteligent care identifică ușor comenzile - doar atinge căștile, iar acestea vor răspunde instantaneu la fiecare gest al tău.
Pressează de 4 ori - activează/dezactivează modul de joc
Pressează de 2 ori - Redă/pauză melodia
Pressează de 2 ori - răspunde/încheie apelul
Pressează lung căștile stânga/dreapta - melodie anterioară/următoare
Pressează de 3 ori - activează Siri
Pressează lung - respinge apelul
Căștile sunt echipate cu modul de joc - cu acesta, poți uita de sunetul întârziat! Modul de joc reduce latența cu 60ms, iar sunetul nu își pierde calitatea.
Căștile sunt echipate cu un microfon cu funcție ENC - datorită acestuia, microfonul izolează eficient zgomotul de fond în timp ce captează vocea umană - apelurile telefonice efectuate cu aceste căști sunt clare.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Interval de conectare | până la 10 metri |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| Impedanța difuzorului | 32Ω |
| Sensibilitatea difuzorului | 108±3dB |
| Frecvența difuzorului | 20Hz~20KHz |
| Raport semnal/zgomot | >70 |
| Greutatea căștii | aproximativ 3.7 g |
| Capacitatea bateriei | 40 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 7 ore |
| Timp de vorbire | aproximativ 5.5 ore |
| Timp de încărcare | aproximativ 1 oră |
| Greutatea carcasei | aproximativ 30 g |
| Capacitatea bateriei carcasei | 400 mAh |
| Timp de încărcare a carcasei | aproximativ 1.5 ore |
| Intrare de încărcare a carcasei | 5V |
| Timp de așteptare | aproximativ 40 ore |
| Dimensiunea carcasei | 55.1 x 46.7 x 25.4 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu funcție Bluetooth |
| Setul include | - Pereche de căști - Carcasă de încărcare - Cablu de încărcare USB Type-C - Manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless USAMS TWS US14, Bluetooth 5.3, Timp incarcare 1.5h, Autonomie 5h, 400mAh, Albastru







