Casti wireless USAMS US-YH Series, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 3h, autonomie totala 70h, 500mAh, Negru Cod produs: USA-161583
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.3; Microfon incorporat; Distanta de transmisie: 10m; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless USAMS US-YH Series, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 3h, autonomie totala 70h, 500mAh, Negru
Control Ușor pentru Comandă Completă
Căștile over-ear USAMS US-YH Series garantează o operare ușoară. Cu un buton dedicat On/Off, poți porni sau opri dispozitivul instantaneu. În plus, butonul multifuncțional îți permite să controlezi redarea, să răspunzi la apeluri, să ajustezi volumul și multe altele, făcând utilizarea acestor căști o plăcere pură.
Durată de Ascultare Excepțional de Lungă
Datorită capacității impresionante a bateriei, căștile USAMS US-YH Series oferă o durată de funcționare extrem de lungă - aproximativ 70 de ore de ascultare cu o singură încărcare! Doar o sesiune scurtă de încărcare de 3 ore, iar bateria de 500mAh îți va permite să te bucuri de muzică timp de o săptămână întreagă.
Calitate Excelentă
Căștile USAMS US-YH Series nu oferă doar o durată de funcționare impresionantă, ci și o calitate excelentă a sunetului. Echipate cu un driver dinamic de 40mm, care oferă un câmp sonor larg și bas puternic, și tehnologia Bluetooth 5.3 pentru conectare rapidă, transmisie stabilă și latență scăzută în timpul apelurilor HD.
Mobilitate Ridicată
Subliniind practicitatea, căștile USAMS nu sunt doar excelente din punct de vedere funcțional, ci și mobile. Cu capacitatea de a se plia cu 50%, le poți depozita cu ușurință într-o geantă, asigurând accesul la muzica ta preferată oriunde te-ai afla.
Alegere pentru Toată Lumea
Căștile USAMS US-YH Series îți permit să comuți liber între modurile wireless și cablat, adaptându-se la diferite situații și dispozitive. Modului wireless îi suportă atât sistemele Android, cât și Apple, asigurând o conexiune stabilă în interiorul a 10 metri. Între timp, modul cablat îți permite să conectezi căștile la diverse dispozitive, cum ar fi telefoane, laptopuri, televizoare sau tablete, folosind jack-ul audio AUX.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Model | US-YH21 |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS + PC |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Raza Bluetooth | până la 10 metri |
| Conexiune | jack de 3.5mm |
| Diametru Driver | 40 mm |
| Impedanță | 32Ω±15% |
| Sensibilitate Difuzor | 108±3dB / 1 Khz 0.179V |
| Frecvență | 20-20 Khz |
| SNR | ≥80dB |
| Greutate | 223 g |
| Dimensiuni | 167 x 186 x 80 mm |
| Capacitate Baterie | 500 mAh |
| Timp de Redare | până la 70 de ore |
| Timp de Vorbire | până la 60 de ore |
| Timp de Încărcare | aproximativ 3 ore |
| Putere de Încărcare | 5V/0.5A |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless USAMS US-YH Series, over the ear, Bluetooth 5.3, timp incarcare 3h, autonomie totala 70h, 500mAh, Negru







