Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless USAMS YX05E, over the ear, Bluetooth 5.0, timp incarcare 4h, autonomie totala 100h, 1200mAh, Negru Cod produs: USA-161563
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Bluetooth 5.0; Microfon incorporat; Distanta de transmisie: 10m; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | ABS |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | Over the ear |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Casti wireless USAMS YX05E, over the ear, Bluetooth 5.0, timp incarcare 4h, autonomie totala 100h, 1200mAh, Negru
Căști wireless over-ear confortabile, cu un design clasic și o culoare elegantă. Dispozitivul este realizat cu precizie și dispune de un design ergonomic care asigură o purtare și utilizare confortabilă. Banda de cap ajustabilă se adaptează la diferite forme ale capului, în timp ce pernele moi și respirabile din spumă cu memorie oferă confort pentru urechile utilizatorului.
Aceste căști over-ear utilizează tehnologia Bluetooth 5.0, care garantează de două ori viteza de transfer a datelor comparativ cu Bluetooth 4.2, reducând eficient interferențele și oferind un sunet fluid. Căștile se pot conecta la dispozitive la o distanță de până la 10 metri.
O singură încărcare a bateriei poate oferi până la 100 de ore de ascultare continuă a muzicii. Încărcarea bateriei nu durează mult, astfel încât poți să te bucuri rapid de utilizarea din nou a căștilor. Nu ai patru ore să îți încarci căștile? Doar 5 minute de încărcare îți vor oferi 2 ore suplimentare de utilizare.
Căștile vor îndeplini cu siguranță cerințele oricui apreciază calitatea înaltă a sunetului. Driverii magnetici premium NdFeB de 40 mm oferă experiențe auditive impresionante. Dispozitivul oferă un echilibru perfect între tonuri înalte și bas. Dacă ai nevoie de bas suplimentar, activează pur și simplu butonul dedicat BASS. În acest mod, frecvențele joase sunt mai bogate și mai puternice.
Căștile din stânga sunt echipate cu butoane de control care îți permit să efectuezi cu ușurință apeluri sau să schimbi melodiile. Căștile recunosc cu ușurință comenzile și răspund instantaneu la orice gest.
Apasă "+" o dată - Crește volumul
Apasă și ține "+" - Melodia următoare
Apasă "-" o dată - Scade volumul
Apasă și ține "-" - Melodia anterioară
Apasă "Power" o dată - Redă/Pauză muzica, Răspunde/Încheie apelul
Apasă "Power" de două ori - Respingi apelul
Apasă și ține butonul "Power" timp de cel puțin 3 secunde - Pornește/Oprește alimentarea
Căștile din stânga sunt, de asemenea, echipate cu un Mod de Joc - așa că poți uita de întârzierea sunetului! Mod de joc reduce latența cu 60ms, iar sunetul rămâne de înaltă calitate.
Căștile dispun de un microfon cu tehnologie ENC, care ajută la menținerea clarității vocii înregistrate, indiferent de împrejurimi. Anularea activă a zgomotului elimină zgomotul de fundal și capturează doar vocea umană. Această caracteristică asigură că apelurile telefonice efectuate cu aceste căști sunt clare ca cristalul.
Specificații tehnice
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Distanța de comunicare | până la 10 metri |
| Culoare | Negru |
| Diametrul difuzorului | 40 mm |
| Impedanța difuzorului | 32Ω |
| Sensibilitatea difuzorului | 100±3dB |
| Frecvența difuzorului | 20Hz~20KHz |
| Pondera căștilor | aproximativ 233 g |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Timp de redare | aproximativ 95-100 ore |
| Timp de apel | aproximativ 95-100 ore |
| Timp de încărcare | aproximativ 4 ore |
| Intrare carcasă de încărcare | 5V |
| Timp de așteptare | aproximativ 1 an |
| Dimensiunea carcasei | 191 x 172 x 78.4 mm |
| Compatibilitate | Pentru dispozitive Apple/Android cu funcționalitate Bluetooth |
| Inclus în cutie | - Căști - Cablu de încărcare USB-C - Cablu audio USB-C la 3.5mm - Carcasă de depozitare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Casti wireless USAMS YX05E, over the ear, Bluetooth 5.0, timp incarcare 4h, autonomie totala 100h, 1200mAh, Negru







