Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Casti wireless Vention NBFV0 Elf E01, Bluetooth 5.3, 230 mAh, IPX4, USB-C, Alb Cod produs: VEN-142448
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.3 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Multipoint |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 7 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Casti wireless Vention NBFV0 Elf E01, Bluetooth 5.3, 230 mAh, IPX4, USB-C, Alb
Căști TWS Vention Elf E01 (alb)
Pariați pe un sunet de înaltă calitate. Echipate cu drivere de 10 milimetri, căștile Vention Elf E01 oferă un sunet clar și natural și până la 7 ore de funcționare cu o singură încărcare. Datorită tehnologiei Bluetooth 5.3, acestea garantează o conexiune rapidă și stabilă, iar rezistența la apă IPX4 îți permite să le folosești fără griji în ploaie sau la un antrenament. De asemenea, ai la dispoziție touchpad-uri încorporate pentru schimbarea comodă a melodiilor, oprirea redării și multe altele.
Conexiune wireless fiabilă
Căștile utilizează tehnologia Bluetooth 5.3 de ultimă generație, care asigură o transmisie mai rapidă și mai stabilă, o rază de acțiune de până la 10 metri, un consum mai mic de energie și o rezistență mai mare la interferențe. Uitați de problemele de conectare! Căștile Elf E01s oferă, de asemenea, o latență foarte scăzută, de aproximativ 0,18 secunde. Acest lucru le face ideale pentru vizionarea de filme sau pentru jocuri! În plus, trebuie doar să împerechezi căștile cu dispozitivul ales o singură dată - se vor conecta automat de fiecare dată.
Adaptate pentru tine
Bucură-te de confortul viselor tale. Căștile au un design ușor și ergonomic, astfel încât se potrivesc perfect în urechi și sunt foarte confortabile. Veți găsi, de asemenea, vârfuri de ureche interschimbabile în 3 dimensiuni (S, M și L) pentru o potrivire și mai bună. În plus, rezistența la apă IPX4 vă permite să ascultați muzică în timpul antrenamentului sau în zilele ploioase fără probleme. Și nu se termină aici - căștile se conectează la dispozitivele tale în mod independent, astfel încât ești liber să le folosești pe amândouă deodată sau doar pe unul singur.
Ascultați fiecare detaliu
Descoperiți detalii necunoscute până acum ale melodiilor dvs. preferate. Cu drivere de 10 milimetri cu diafragme compozite PU + PEEK, căștile pot oferi detalii bogate și o armonie perfectă. Bas puternic și profund, medii clare și înalte clare - duceți experiența muzicală la un nou nivel cu Elf E01!
Ascultați mai mult timp, încărcați mai repede
Ascultați muzică atât timp cât doriți - căștile dvs. nu se vor descărca prea repede. Elf E01 poate reda melodiile tale preferate timp de aproximativ 7 ore, iar cu ajutorul unei carcase dedicate, poți prelungi acest timp la 21 de ore. Acum, listele tale de redare te pot însoți chiar și pe tot parcursul zilei! Încărcarea căștilor nu va dura mult timp - este nevoie doar de aproximativ 1,5 ore pentru a le încărca la 100%.
Funcționare și mai comodă
Acum, sunt suficiente câteva atingeri pentru, de exemplu, a opri / relua redarea, a trece peste o melodie, a răspunde la un apel telefonic, a închide sau a respinge un apel. Căștile sunt echipate cu panouri tactile, astfel încât nu trebuie să folosiți de fiecare dată smartphone-ul. Elf E01 este, de asemenea, compatibil cu asistentul vocal Siri. Este suficient să emiteți comanda corespunzătoare pentru a reda melodia dorită sau pentru a suna un prieten!
În cutie
- Căști
- Husă de încărcare
- Cablu de încărcare (USB-A la USB-C)
- Bețișoare de urechi de schimb (3 perechi, S, M, L, o pereche este deja pe căști)
- Manual de utilizare
| Producător | Vention |
|---|---|
| Denumire | HiFun True Wireless Bluetooth Earbuds |
| Model | NBFW0 |
| Culoare | Alb |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Profiluri Bluetooth | AVRCP, A2DP, HFP, HSP |
| Codecuri audio | SBC, AAC |
| Răspuns în frecvență | 20 Hz - 20 kHz |
| Capacitatea bateriei pentru căști | 40 mAh / 0,148 Wh |
| Capacitatea bateriei carcasei | 230 mAh / 0,851 Wh |
| Timp de funcționare | Aprox. 7 h (căști) / aprox. 21 h (căști cu carcasă) |
| Timp de încărcare a căștilor | Aprox. 1,5 h |
| Timp de încărcare a carcasei | Aprox. 2 h |
| Portul de încărcare al carcasei | USB-C |
| Material | ABS |
| Rezistent la apă | IPX4 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless Vention NBFV0 Elf E01, Bluetooth 5.3, 230 mAh, IPX4, USB-C, Alb







