Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Dark Blue Cod produs: LEX-175902
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 125 g |
| Inaltime | 2.6 cm |
| Latime | 6.5 cm |
| Lungime | 10.4 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Dark Blue
Ceas de alarmă dublu față Lexon Flip Classic
Noutatea înseamnă mai bine
Descoperiți Flip Classic, cea mai recentă versiune a ceasului nostru iconic cu două fețe, care păstrează designul atemporal și funcțiile de alarmă de bază ale originalului.
Funcționare extrem de simplă
Controalele sale intuitive îl fac cel mai simplu ceas de alarmă de pe piață, îndeplinind în continuare promisiunea sa de bază de a te trezi în fiecare dimineață.
Butonul de pe spate a fost complet reproiectat pentru a simplifica operarea fără a fi necesar să te uiți la spate, permițând o utilizare mai intuitivă.
O parte a ceasului este marcată ca ON și cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv folosind panoul tactil. În plus, ceasul dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă a ecranului VA LCD.
Baterie reîncărcabilă USB-C
Flip Classic dispune acum de o baterie reîncărcabilă și de o interfață complet reproiectată. Durata de viață a bateriei ajunge până la 6 luni, iar timpul de încărcare este de 4 ore. Ceasul se încarcă folosind cablul USB-C inclus.
Design elegant cu materiale durabile
Un design mai compact și rafinat oferă un aspect și mai elegant pe noptieră sau în timpul călătoriilor. Procesarea materialelor îmbunătățite crește durabilitatea, oferind în același timp o gamă largă de culori strălucitoare.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Albastru închis |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 10.4 x 6.5 x 2.6 cm |
| Greutate | 125 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 6 luni |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Tensiune baterie | 3.7 V |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Frecvență | 32.786 kHz |
| Inclus | Cablu USB-C, manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Dark Blue







