Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Dark Gray Cod produs: LEX-175901
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 125 g |
| Inaltime | 2.6 cm |
| Latime | 6.5 cm |
| Lungime | 10.4 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Dark Gray
Ceas de alarmă dublu față Lexon Flip Classic
Nou înseamnă mai bine
Întâlniți Flip Classic, cea mai recentă versiune a ceasului nostru iconic cu două fețe, care păstrează designul atemporal și funcțiile esențiale de alarmă ale originalului.
Funcționare incredibil de simplă
Controalele sale intuitive îl fac cel mai simplu ceas de alarmă de pe piață, livrând în continuare promisiunea sa de bază de a te trezi în fiecare dimineață.
Butoanele de pe spate au fost complet reproiectate pentru a simplifica operarea fără a necesita privirea în spate, permițând o manipulare mai intuitivă.
O parte a ceasului este marcată ca ON și cealaltă ca OFF, permițând control intuitiv folosind panoul tactile. În plus, ceasul dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă pentru ecranul VA LCD.
Baterie USB-C
Flip Classic vine acum cu o baterie și are o interfață utilizator complet reproiectată. Durata de viață a bateriei este de până la 6 luni, cu un timp de încărcare de 4 ore. Ceasul se încarcă folosind cablul USB-C inclus.
Design elegant cu materiale durabile
Un design mai compact și rafinat oferă un aspect și mai elegant pe noptieră sau în timpul călătoriilor. Procesarea materialelor îmbunătățite crește durabilitatea, oferind în același timp o gamă largă de culori vibrante.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Gri închis |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 10.4 x 6.5 x 2.6 cm |
| Pondere | 125 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 6 luni |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Tensiune baterie | 3.7 V |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Frecvență | 32.786 kHz |
| Accesorii incluse | Cablul USB-C, Manual utilizator |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Dark Gray







