Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Duck Blue Cod produs: LEX-175978
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 125 g |
| Inaltime | 2.6 cm |
| Latime | 6.5 cm |
| Lungime | 10.4 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Duck Blue
Ceas de alarmă Lexon Flip Classic cu două fețe
Nou înseamnă mai bine
Descoperiți Flip Classic, cea mai recentă versiune a ceasului nostru iconic cu două fețe, care păstrează designul atemporal și funcțiile de bază ale originalului.
Funcționare extrem de simplă
Controlul său intuitiv îl face cel mai simplu ceas de alarmă de pe piață, îndeplinind în continuare promisiunea sa de bază de a te trezi în fiecare dimineață.
Butoanele de pe spate au fost complet reproiectate pentru a simplifica utilizarea fără a fi necesar să te uiți la spate, permițând o utilizare mai intuitivă.
O parte a ceasului este marcată ca ON și cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv folosind panoul tactil. În plus, ceasul dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă a ecranului VA LCD.
Baterie reîncărcabilă USB-C
Flip Classic dispune acum de o baterie reîncărcabilă și de o interfață utilizator complet reproiectată. Durata de viață a bateriei este de până la 6 luni, iar timpul de încărcare este de 4 ore. Ceasul se încarcă folosind cablul USB-C inclus.
Design elegant cu materiale durabile
Un design mai compact și rafinat oferă un aspect și mai elegant pe noptiera ta sau în timpul călătoriilor. Procesarea materialelor îmbunătățite crește durabilitatea, oferind în același timp o gamă largă de culori strălucitoare.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Albastru rață |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 10.4 x 6.5 x 2.6 cm |
| Ponderare | 125 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 6 luni |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Tensiune baterie | 3.7 V |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Interval de frecvență | 32.786 kHz |
| Inclus | Cablul USB-C, manual utilizator |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Duck Blue







