Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Verde Cod produs: LEX-175980
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 125 g |
| Inaltime | 2.6 cm |
| Latime | 6.5 cm |
| Lungime | 10.4 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Verde
Ceas de birou cu alarmă pe două fețe Lexon Flip Classic
Nou înseamnă mai bine
Întâlniți Flip Classic, cea mai recentă versiune a ceasului nostru iconic cu alarmă pe două fețe care păstrează designul atemporal și funcțiile esențiale de alarmă ale originalului.
Control simplu
Funcționarea sa intuitivă îl face cel mai simplu ceas de alarmă de pe piață care îndeplinește în continuare promisiunea de bază de a te trezi în fiecare dimineață.
Butoanele de pe spate au fost complet reproiectate pentru a simplifica utilizarea fără a fi nevoie să te uiți la spate, permițând o operare mai intuitivă.
O parte a ceasului este etichetată ON, iar cealaltă este etichetată OFF, ceea ce permite un control intuitiv cu un panou tactil. În plus, ceasul de alarmă este echipat cu o funcție de amânare și luminozitate ajustabilă a ecranului LCD VA.
Baterie reîncărcabilă USB-C
Flip Classic este acum echipat cu o baterie reîncărcabilă și are o interfață utilizator complet reproiectată. Durata de viață a bateriei este de până la 6 luni, iar timpul de încărcare este de 4 ore. Ceasul de alarmă se încarcă folosind cablul USB-C inclus.
Design elegant cu materiale durabile
Un design mai compact și rafinat oferă un aspect și mai elegant pe noptieră sau în timpul călătoriilor. Tratamentul materialelor îmbunătățit crește durabilitatea, oferind în același timp o gamă largă de culori strălucitoare.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Verde |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 10.4 x 6.5 x 2.6 cm |
| Greutate | 125 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 6 luni |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Tensiune baterie | 3.7 V |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Frecvență | 32.786 kHz |
| Inclus | cablu USB-C, manual utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Classic, Snooze, Display Digital, 1200mAh, USB-C, Verde







