Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Alb Cod produs: LEX-175982
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 68 g |
| Inaltime | 2..3 cm |
| Latime | 4.9 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Alb
Ceas de alarmă dual-sided Lexon Flip Mini
Descoperiți noua versiune a iconului
Flip Mini este o nouă versiune a ceasului de alarmă iconic care a câștigat inimile a milioane de utilizatori din întreaga lume și prestigiosul premiu Red Dot Best of the Best. Acum, într-o versiune mai mică și mai portabilă, Flip Mini combină conceptul cunoscut și distractiv cu noi caracteristici, cum ar fi o baterie încorporată și o interfață de utilizator îmbunătățită.
Design compact și experiență unică
Flip Mini se remarcă prin designul său interactiv cu două fețe (ON / OFF), care activează sau dezactivează alarma simplu prin rotirea dispozitivului. Cu controlul tactil încorporat, puteți ilumina afișajul LCD cu o atingere ușoară. Butoanele discrete de pe spate vă permit să ajustați cu ușurință formatul orei/datei, setările alarmei și luminozitatea ecranului, asigurând un confort maxim pentru utilizator.
Portabil și durabil
Flip Mini este proiectat să vă însoțească în fiecare călătorie. Este companionul compact perfect pentru utilizarea zilnică și călătorii. Cu o baterie reîncărcabilă USB-C, Flip Mini funcționează timp de până la 6 luni cu o singură încărcare. Indicatorul de baterie de pe ecran vă va anunța când este timpul să reîncărcați.
Găsiți-vă Flip Mini
Flip Mini este disponibil într-o gamă largă de culori elegante pentru a se potrivi fiecărui gust. Indiferent dacă îl folosiți acasă sau în deplasare, adăugați o notă de design modern spațiului dumneavoastră și treziți-vă cu stil cu Flip Mini!
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 8 x 4.9 x 2.3 cm |
| Ponderare | 68 g |
| Durata bateriei | Până la 6 luni |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablu USB-C, manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Alb







