Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Khaki Cod produs: LEX-175990
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 68 g |
| Inaltime | 2..3 cm |
| Latime | 4.9 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Material | ABS |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Khaki
Ceas de alarmă dublu față Lexon Flip Mini
Descoperiți noua versiune a unui icon
Flip Mini este o reinterpretare a ceasului de alarmă iconic care a câștigat inimile milioanelor de utilizatori din întreaga lume și prestigiosul premiu Red Dot Best of the Best. Acum, într-o versiune mai mică și mai portabilă, Flip Mini combină conceptul distractiv bine cunoscut cu noi caracteristici, cum ar fi o baterie încorporată și o interfață utilizator îmbunătățită.
Design compact și experiență unică
Flip Mini se remarcă prin designul său interactiv cu două fețe (ON / OFF) care activează sau dezactivează alarma simplu prin rotirea dispozitivului. Cu controlul tactil încorporat, puteți ilumina ecranul LCD cu o atingere ușoară. Butoanele discrete de pe spate vă permit să ajustați cu ușurință formatul orei/datelor, setările alarmei și luminozitatea ecranului, asigurând un confort maxim în utilizare.
Portabil și durabil
Flip Mini este proiectat să te însoțească în fiecare călătorie. Este companionul compact perfect pentru utilizarea zilnică și în deplasare. Datorită bateriei reîncărcabile USB-C, Flip Mini durează până la 6 luni cu o singură încărcare. Indicatorul de baterie de pe ecran te va informa când este timpul să reîncarci.
Găsește-ți Flip Mini
Flip Mini este disponibil într-o gamă largă de culori elegante care se vor potrivi oricărui gust. Indiferent dacă îl folosești acasă sau în deplasare, adaugă o notă de design modern în spațiul tău și trezește-te cu stil cu Flip Mini!
Date tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Khaki |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 8 x 4.9 x 2.3 cm |
| Pondere | 68 g |
| Timp de funcționare | Până la 6 luni |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablu USB-C, manual utilizator |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Mini, Display Digital, Autonomie 6 luni, USB-C, Khaki







