Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Plus X JMB, Snooze, Display Digital, 104 x 65 x 30 mm, Albastru Cod produs: LEX-176004
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | 2x Baterie AAA |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | - g |
| Inaltime | 30 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Cauciuc |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Plus X JMB, Snooze, Display Digital, 104 x 65 x 30 mm, Albastru
Lexon Flip+ X
Ceas de alarmă radio controlat
În conformitate cu angajamentul său față de design, tehnologie și artă, marca franceză Lexon a creat o colecție exclusivă și captivantă care prezintă lucrările lui Jean-Michel Basquiat.
Această colecție nou introdusă nu este doar un omagiu și o onoare adusă moștenirii excepționale a artistului, ci și o mare celebrare a designului unic, împletit fără efort cu tehnologia de vârf.
Cu această colecție, Lexon extinde arta lui Jean-Michel Basquiat dincolo de mediile tradiționale, permițând oamenilor din diverse medii să experimenteze și să aprecieze expresia sa artistică unică în viața de zi cu zi.
Ceas de alarmă modern, operare convenabilă
Ceasul de alarmă Lexon Flip+ este un dispozitiv care impresionează prin simplitatea sa de utilizare și funcționalitate. Ceasul de alarmă este radio controlat, asigurându-se că afișează întotdeauna ora corectă, iar setarea alarmei este simplă și intuitivă.
Afișaj mereu alert
Una dintre caracteristicile interesante ale Flip+ este afișajul său LCD care se rotește automat. Aceasta înseamnă că nu trebuie să-ți faci griji în legătură cu direcția în care ai setat ceasul de alarmă pentru a vedea ora. Dispozitivul este întotdeauna poziționat corect.
Confort și funcționalitate într-un singur dispozitiv
Flip+ dispune și de o funcție de amânare, permițându-ți să câștigi câteva minute suplimentare de somn. În plus, este activat prin răsturnarea ceasului de alarmă, ceea ce este foarte convenabil de utilizat. Mai mult, iluminarea de fundal a afișajului este activată prin atingere, astfel încât nu trebuie să cauți un buton în întuneric.
Design artistic
Această colecție prezintă perfect natura în mod inerent futuristă a Lexon, îmbinându-se fără probleme cu stilul îndrăzneț și vibrant al artistului.
Rezultatul este o combinație inspiratoare care celebrează perfect arta și creativitatea în viața de zi cu zi, creând o simfonie armonioasă care combină formă și funcție într-un mod extraordinar.
Descoperă funcționalitatea Lexon Flip+
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Multicolor |
| Material | ABS, Cauciuc |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 30 mm |
| Surse de alimentare | 2x baterii AAA |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Plus X JMB, Snooze, Display Digital, 104 x 65 x 30 mm, Albastru







