Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Plus X JMB, Snooze, Display Digital, 104 x 65 x 30 mm, Black Cod produs: LEX-175999
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | 2x Baterie AAA |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | - g |
| Inaltime | 30 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Cauciuc |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Plus X JMB, Snooze, Display Digital, 104 x 65 x 30 mm, Black
Lexon Flip+ X
Ceas de alarmă radio-controlat
În conformitate cu angajamentul său față de design, tehnologie și artă, marca franceză Lexon a creat o colecție exclusivă și fascinantă care prezintă lucrările lui Jean-Michel Basquiat.
Această colecție nou prezentată nu este doar un omagiu și o celebrare a moștenirii excepționale a artistului, ci și o mare celebrare a designului extraordinar, împletit fără efort cu tehnologia de vârf.
Cu această colecție, Lexon duce arta lui Jean-Michel Basquiat dincolo de mediile tradiționale, permițând oamenilor din diverse medii să experimenteze și să aprecieze expresia sa artistică unică în viața lor de zi cu zi.
Ceas de alarmă modern, operare convenabilă
Ceasul de alarmă Flip+ de la Lexon este un dispozitiv care impresionează prin simplitatea sa de operare și funcționalitate. Ceasul este radio-controlat, asigurându-se că afișează întotdeauna ora curentă, iar setarea alarmei este simplă și intuitivă.
Afișaj mereu alert
Una dintre caracteristicile interesante ale Flip+ este afișajul său LCD care se rotește automat. Aceasta înseamnă că nu trebuie să îți faci griji în legătură cu modul în care poziționezi ceasul de alarmă pentru a vedea ora. Dispozitivul este întotdeauna orientat corect.
Confort și funcționalitate într-unul
Flip+ dispune și de o funcție de amânare, permițându-ți să câștigi câteva minute suplimentare de somn. În plus, este activată prin răsturnarea ceasului de alarmă, ceea ce este foarte convenabil. În plus, iluminarea de fundal a afișajului este activată fără contact, astfel încât să nu trebuie să cauți un buton în întuneric.
Design artistic
Această colecție prezintă perfect natura în mod inerent futuristă a Lexon, îmbinându-se fără probleme cu stilul îndrăzneț și vibrant al artistului.
Rezultatul este o combinație inspiratoare care celebrează perfect arta și creativitatea în viața de zi cu zi, creând o simfonie armonioasă care unește forma și funcția într-un mod extraordinar.
Descoperiți caracteristicile ceasului de alarmă Lexon Flip+
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian & Jeremy Wright |
| Culoare | Multicolor |
| Material | ABS, Cauciuc |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 30 mm |
| Surse de alimentare | 2xAAA Baterii |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Plus X JMB, Snooze, Display Digital, 104 x 65 x 30 mm, Black







