Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Bronz Cod produs: LEX-175986
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Bronze |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 26 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Aluminiu Policarbonat |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Bronz
Ceas de alarmă dual-side
Ceasul de alarmă Lexon Flip Premium surprinde prin designul său dual-side, care îți permite să activezi sau să dezactivezi alarmă cu ușurință.
Control intuitiv prin panoul tactil
O parte a ceasului este marcată ca ON, în timp ce cealaltă este OFF, permițând un control intuitiv prin panoul tactil. În plus, ceasul dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă a ecranului VA LCD. Există, de asemenea, o opțiune de blocare a ecranului pentru transport, făcându-l și mai practic.
>Companion de călătorie de dimensiuni reduse
Flip Premium este compact, făcându-l perfect pentru dormitoarele moderne, precum și un companion de călătorie practic. În plus, ceasul se încarcă în aproximativ 3 ore și oferă până la 3 luni de funcționare. Un cablu USB-C este inclus în pachet.
Design elegant cu materiale durabile
Ceasul de alarmă este fabricat din materiale durabile, cum ar fi ABS, aluminiu și policarbonat. Acest lucru asigură rezistență la daune mecanice și o utilizare de lungă durată.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian și Jeremy Wright |
| Culoare | Maroon |
| Material | ABS, Aluminiu, Policarbonat |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 26 mm |
| Greutate | 170 g |
| Timp de funcționare | Până la 3 luni |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Bronz







