Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Dark Green Cod produs: LEX-175993
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 26 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Aluminiu Policarbonat |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Dark Green
Ceas de alarmă Lexon Flip Premium cu două fețe
Ceas de alarmă cu caracter dual
Ceasul de alarmă Lexon Flip Premium surprinde prin caracterul său dual, care permite activarea sau dezactivarea alarmelor într-un mod simplu.
Control intuitiv prin panoul tactil
O parte a ceasului de alarmă este marcată ca ON și cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv folosind panoul tactil. În plus, ceasul dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă a ecranului VA LCD. Există, de asemenea, o opțiune de blocare a ecranului în timpul transportului, făcându-l și mai practic.
Companion de călătorie compact
Ceasul de alarmă Flip Premium are dimensiuni compacte, făcându-l perfect pentru dormitoarele moderne și un companion practic în timpul călătoriilor. Mai mult, timpul de încărcare este de aproximativ 3 ore, permițând utilizarea timp de 3 luni. Pachetul include un cablu USB-C.
Design elegant cu materiale durabile
Ceasul de alarmă este fabricat din materiale durabile precum ABS, aluminiu și policarbonat, fiind rezistent la daune mecanice și asigurând o utilizare de lungă durată.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian și Jeremy Wright |
| Culoare | Verde închis |
| Material | ABS, Aluminiu, Policarbonat |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 26 mm |
| Ponderare | 170 g |
| Durata bateriei | Până la 3 luni |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Inclus | cablul USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Dark Green







