Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Mint Cod produs: LEX-175998
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 26 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Aluminiu Policarbonat |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Mint
Ceas de alarmă Lexon Flip Premium cu două fețe
Ceas de alarmă cu caracter dual
Ceasul de alarmă Lexon Flip Premium surprinde prin natura sa cu două fețe, permițându-vă să activați sau să dezactivați alarma cu ușurință.
Control intuitiv prin panoul tactil
O parte a ceasului de alarmă este marcată ca ON, iar cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv prin panoul tactil. În plus, ceasul dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă a ecranului VA LCD. Există, de asemenea, o opțiune de blocare a ecranului în timpul transportului, făcându-l și mai practic.
Companion de buzunar pentru călătorii
Ceasul de alarmă Flip Premium are dimensiuni compacte, făcându-l perfect pentru dormitoarele moderne și un companion practic în timpul călătoriilor. În plus, ceasul se încarcă în aproximativ 3 ore și oferă până la 3 luni de utilizare. Un cablu USB-C este inclus în set.
Design elegant cu materiale durabile
Ceasul de alarmă este fabricat din materiale durabile, cum ar fi ABS, aluminiu și policarbonat, făcându-l rezistent la daune mecanice și asigurând o utilizare de lungă durată.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian și Jeremy Wright |
| Culoare | Mint |
| Material | ABS, Aluminiu, Policarbonat |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 26 mm |
| Pondere | 170 g |
| Durata bateriei | Până la 3 luni |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Mint







