Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Negru Cod produs: LEX-175988
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 26 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Aluminiu Policarbonat |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Negru
Ceas de alarmă duală
Ceasul de alarmă Lexon Flip Premium surprinde prin caracterul său dual, permițând activarea sau dezactivarea ușoară a alarmei.
Panou de control tactil intuitiv
O parte a ceasului de alarmă este marcată ca ON, în timp ce cealaltă este marcată ca OFF, permițând un control intuitiv prin panoul tactil. În plus, ceasul este echipat cu o funcție de amânare și un ecran LCD VA cu luminozitate ajustabilă. Există, de asemenea, o funcție de blocare a ecranului pentru transportarea dispozitivului, făcându-l și mai practic.
Companion de călătorie de dimensiuni compacte
Ceasul de alarmă Flip Premium are dimensiuni compacte, făcându-l perfect pentru dormitoarele moderne. De asemenea, este un companion practic pentru călătorii. În plus, timpul de încărcare al ceasului este de aproximativ 3 ore, permițând o funcționare de 3 luni. Un cablu USB-C este inclus în pachet.
Design elegant cu materiale durabile
Ceasul de alarmă este fabricat din materiale durabile, cum ar fi ABS, aluminiu și policarbonat, făcându-l rezistent la daune mecanice și asigurând o utilizare pe termen lung.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian și Jeremy Wright |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS, Aluminiu, Policarbonat |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 26 mm |
| Greutate | 170 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 3 luni |
| Sursa de alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablul USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Negru







