Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Rosu Cod produs: LEX-175989
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Rosu |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 26 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Aluminiu Policarbonat |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Rosu
Ceas de alarmă cu caracter reversibil
Ceasul de alarmă Lexon Flip Premium surprinde prin caracterul său reversibil, permițând activarea sau dezactivarea ușoară a alarmei.
Control intuitiv prin panoul tactil
O parte a ceasului este marcată ca ON, iar cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv prin panoul tactil. În plus, ceasul este echipat cu o funcție de amânare și un ecran LCD VA cu luminozitate ajustabilă. Există, de asemenea, o funcție de blocare a ecranului pentru transport, făcându-l și mai practic.
Companion de călătorie de dimensiuni mici
Ceasul de alarmă Flip Premium are dimensiuni compacte, făcându-l perfect pentru dormitoarele moderne. Este, de asemenea, un companion practic pentru călătorii. În plus, ceasul are un timp de încărcare de doar aproximativ 3 ore, permițând o funcționare de 3 luni. Un cablu USB-C este inclus în pachet.
Design elegant cu materiale durabile
Ceasul este fabricat din materiale durabile, cum ar fi plastic ABS, aluminiu și policarbonat, făcându-l rezistent la daune mecanice și asigurând o utilizare de lungă durată.
Specificații |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian și Jeremy Wright |
| Culoare | Roșu |
| Material | ABS, Aluminiu, Policarbonat |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 26 mm |
| Ponderare | 170 g |
| Timp de utilizare | Până la 3 luni |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Inclus | cablul USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Rosu







