Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Dark Blue Cod produs: LEX-176020
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 50 g |
| Inaltime | 25 mm |
| Latime | 45 mm |
| Lungime | 65 mm |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Dark Blue
Ceas de alarmă mini Lexon Minut
Ceas de alarmă mini
Dispozitiv mic, posibilități mari
Ceasul de alarmă Lexon Minut este un dispozitiv excepțional de compact și elegant, care a câștigat prestigiosul premiu Red Dot Design în 2023. Măsurând doar 6,5 cm x 4,5 cm x 2,5 cm, acest ceas se potrivește în palma mâinii tale, făcându-l probabil cel mai mic ceas de alarmă din lume.
Multi-funcțional și elegant
Eleganța extraordinară se combină cu funcționalitatea aici, deoarece operarea este intuitivă-doar atingerea carcasei pentru a ilumina ecranul și a activa funcția de amânare. Ecranul VA LCD permite citirea orei din orice unghi, iar o singură încărcare durează până la 6 luni de utilizare.
Convenient și practic
Aceast ceas de alarmă practic, fabricat din plastic și aluminiu, este perfect pentru rafturi mici, precum și pentru călătorii. Timpul de încărcare este de aproximativ 4 ore, iar alimentarea se face printr-un cablu USB-C. În plus, ceasul de alarmă Minut oferă o funcție de amânare și control tactil, făcându-l și mai convenabil de utilizat.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Manuela Simonelli & Andrea Quaglio |
| Culoare | Albastru închis |
| Material | ABS, Aluminiu |
| Greutate | 50 g |
| Dimensiuni | 65 x 45 x 25 mm |
| Timp de încărcare | Aproximativ 4 ore |
| Durata bateriei | Până la 6 luni* *Notă: Durata bateriei poate varia în funcție de setările de luminozitate, alarmă, condițiile de utilizare și temperatura ambientală |
| Capacitatea bateriei | 800 mAh |
| Frecvență | 1700-2700 MHz |
| Alimentare | USB-C |
| Funcții suplimentare | Funcție de amânare
Control tactil |
| Inclus | 1x cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Dark Blue







