Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Gold Cod produs: LEX-175887
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gold |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 50 g |
| Inaltime | 25 mm |
| Latime | 45 mm |
| Lungime | 65 mm |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Gold
Dispozitiv Mic, Posibilități Mari
Ceasul de alarmă Lexon Minut este un dispozitiv incredibil de compact și de designer care a câștigat prestigiosul premiu Red Dot Design în 2023. Măsurând doar 6,5 cm x 4,5 cm x 2,5 cm, acest ceas de alarmă se potrivește în palma mâinii tale, făcându-l posibil cel mai mic ceas de alarmă din lume.
Multifuncțional și Elegant
Eleganța extraordinară este combinată cu funcționalitatea aici, deoarece operarea este intuitivă - pur și simplu atinge carcasa pentru a ilumina ecranul și a activa funcția de amânare. Ecranul VA LCD îți permite să citești ora din orice unghi, iar o singură încărcare a bateriei durează până la 6 luni de utilizare.
Convenabil și Practic
Aceast ceas de alarmă practic, fabricat din plastic și aluminiu, este potrivit pentru rafturi mici și pentru călătorii deopotrivă. Timpul de încărcare este de aproximativ 4 ore, iar acesta este alimentat printr-un cablu USB-C. În plus, ceasul de alarmă Minut oferă o funcție de amânare și controale tactile, făcându-l și mai convenabil de utilizat.
Detalii Tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designeri | Manuela Simonelli & Andrea Quaglio |
| Culoare | Aur |
| Material | ABS, Aluminiu |
| Ponderare | 50 g |
| Dimensiuni | 65 x 45 x 25 mm |
| Timp de Încărcare | Aproximativ 4 ore |
| Durata Bateriei | Până la 6 luni* *Notă: Durata bateriei poate varia în funcție de setările de luminozitate, alarme, condiții de utilizare și temperatură ambientală |
| Capacitate Baterie | 800 mAh |
| Interval de Frecvență | 1700-2700 MHz |
| Surse de Alimentare | USB-C |
| Funcții Suplimentare | Funcție de Amânare
Control Tactil |
| Inclus | 1x Cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Gold







