Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Roz Cod produs: LEX-175886
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 50 g |
| Inaltime | 25 mm |
| Latime | 45 mm |
| Lungime | 65 mm |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Roz
Dispozitiv mic, posibilități mari
Ceasul de alarmă Minut de la Lexon este un dispozitiv incredibil de compact și elegant, care a câștigat prestigiosul premiu Red Dot Design în 2023. Măsurând doar 6,5 cm x 4,5 cm x 2,5 cm, acest ceas de alarmă se încadrează în palma mâinii tale, făcându-l posibil cel mai mic ceas de alarmă din lume.
Multifuncțional și elegant
Eleganța extraordinară se îmbină cu funcționalitatea, deoarece operarea este intuitivă - pur și simplu atinge carcasa pentru a ilumina ecranul și a activa funcția de amânare. Ecranul VA LCD permite citirea orei din orice unghi de vizionare, iar o singură încărcare a bateriei durează până la 6 luni de utilizare.
Convenabil și practic
Acest ceas de alarmă practic, fabricat din plastic și aluminiu, funcționează perfect pe rafturi mici, precum și în timpul călătoriilor. Timpul de încărcare este de aproximativ 4 ore, iar acesta este alimentat printr-un cablu USB-C. În plus, ceasul de alarmă Minut oferă o funcție de amânare și control tactil, făcându-l și mai convenabil de utilizat.
Specificații |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Manuela Simonelli & Andrea Quaglio |
| Culoare | Roz deschis |
| Material | ABS, Aluminiu |
| Greutate | 50 g |
| Dimensiuni | 65 x 45 x 25 mm |
| Timp de încărcare | Aproximativ 4 ore |
| Timp de funcționare | Până la 6 luni* *Notă: Durata de viață a bateriei poate varia în funcție de setările de luminozitate, utilizarea alarmei, condițiile de operare și temperatura ambientului. |
| Capacitate baterie | 800 mAh |
| Frecvență | 1700-2700 MHz |
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Funcții suplimentare | Funcție de amânare Control tactil |
| Inclus | 1x cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Minut Mini, Snooze, Display Digital, Control tactil, 800mAh, USB-C, Roz







