Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Centru de comanda smart NEO NAS-ZW05BH, ZigBee, WiFi, USB, Alb Cod produs: NEO-148725
Vezi toate produsele din categoria Senzori si sisteme de securitate
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Wi-Fi ZigBee |
| Conectori | Wireless |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Numar device-uri incluse | 1 |
| Numar senzori | 1 |
| Pachet | 1x centru de comanda smart gateway |
| Raza actiune | 0 m |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Gateway |
| Tip senzor | Unitate centrala |
| Utilizare | Interior |
| Utilizat pentru | Universal |
Centru de comanda smart NEO NAS-ZW05BH, ZigBee, WiFi, USB, Alb
Faci mai ușoară gestionarea casei tale inteligente. Gateway-ul NEO NAS-ZW05BH vă permite să conectați diferite dispozitive împreună, să le controlați din aplicația TUYA / Smart Life și să le automatizați funcționarea. Tot ce trebuie să faceți este să asociați echipamentele selectate cu acesta și să le configurați în consecință! Produsul permite, de asemenea, criptarea datelor, ceea ce se traduce în siguranța utilizării. De asemenea, suportă protocolul ZigBee 3.0, astfel încât poate oferi o conexiune wireless rapidă și stabilă.
Controlați-vă dispozitivele cu ajutorul smartphone-ului dvs.
Gateway-ul NEO vă va permite să adăugați dispozitivele selectate la aplicația Smart Life. Acest lucru vă va oferi posibilitatea de a controla de la distanță echipamentul conectat și de a verifica starea acestuia, de asemenea, veți primi notificări utile cu privire la funcționarea sa. Modelul NAS-ZW05BH este, de asemenea, compatibil cu Apple HomeKit. Astfel, vă puteți gestiona toate dispozitivele inteligente de pe o singură platformă!
Configurare fără complicații
Împerecherea dispozitivelor dvs. cu gateway-ul nu vă va cauza nicio problemă și veți primi o notificare atunci când procesul este finalizat corect. Produsul este compatibil cu o mare varietate de echipamente, cum ar fi senzori, sirene de alarmă, prize inteligente, becuri, întrerupătoare și multe altele. Posibilitățile sunt cu adevărat vaste! În plus, protocolul ZigBee 3.0 garantează o conexiune rapidă și fiabilă - calitatea slabă a semnalului face parte din trecut.
Creați scene inteligente
Conectați dispozitive selectate împreună și automatizați activitatea acestora. Cu ajutorul gateway-ului, de exemplu, puteți face sirena de alarmă să sune atunci când senzorul de mișcare și senzorul de deschidere a ușii înregistrează că cineva a intrat în apartament, senzorul de inundații detectează o scurgere, iar senzorul de temperatură indică faptul că în cameră este prea cald. Creați scene inteligente și bucurați-vă de mai mult confort în locuința dumneavoastră!
| Producător | NEO |
|---|---|
| Model | NAS-ZW05BH |
| Culoare | Alb |
| Sursă de alimentare | USB 5 V / 1 A |
| Temperatura de funcționare | De la -10°C la 55°C |
| Umiditate de funcționare 1 | 0-90% RH |
| Temperatura de depozitare | Od -10°C do 55°C |
| Umiditate ambientală de funcționare | 10-90% RH |
| Protocol de comunicare | ZigBee IEEE 802.15.4 |
| Actualizări | OTA |
| Dimensiuni | 78 x 78 x 25 mm |
| Aplicație | TUYA / Smart Life |
| Compatibilitate | Apple HomeKit |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Centru de comanda smart NEO NAS-ZW05BH, ZigBee, WiFi, USB, Alb






