Chitara interactiva pentru bebelusi Huanger HE0502, Plastic, Roz Cod produs: HUA-141326
Vezi toate produsele din categoria Jucarii interactive
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Material | Plastic |
| Pentru | Fete |
| Tip produs | Jucarie muzicala |
| Varsta | 18 luni |
Chitara interactiva pentru bebelusi Huanger HE0502, Plastic, Roz
Chitara Muzicală Interactivă Huanger HE0502
Chitara Muzicală Interactivă Huanger este o jucărie fermecătoare care seamănă cu un instrument muzical real ce va introduce copilul dumneavoastră în fascinanta lume a melodiilor și ritmurilor, dezvoltând în același timp abilități manuale și cognitive. Oferă o gamă bogată de funcții care vor încânta orice mic artist. Echipată cu 9 butoane care declanșează o varietate de melodii și sunete, jucăria oferă 3 moduri muzicale - pop, rock și blues. Butoanele iluminate, un cilindru mobil și un levier roz pentru schimbarea melodiei oferă distracție dinamică, în timp ce o minge extensibilă acționează ca un zornăitor.
Sigură și confortabilă de utilizat
Chitara are forme rotunjite, sigure, făcând-o ideală pentru copii cu vârsta de 18 luni și mai mari. Finisajul său multicolor și dimensiunea compactă sunt adaptate la înălțimea celor mici, asigurând confortul lor în timpul jocului. Jucăria este alimentată de trei baterii AA, care sunt incluse în set. Este o idee excelentă de cadou pentru cei mici, care va oferi o multitudine de distracții și va încânta orice copil.
| Producător | Huanger |
|---|---|
| Model | HE0502 |
| Vârsta copilului | 18 luni + |
| Material | Plastic |
| Baterii | 3x AA 1.5V |
| Certificări | CE |
| Dimensiuni | 41 x 6 x 20 cm |
| Culoare dominantă | roz |
| Pondera produsului cu ambalaj | 1.2 kg |
| Gen | fete |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Chitara interactiva pentru bebelusi Huanger HE0502, Plastic, Roz







