Cleste de taiat tevi Deli Tools EDL2504, Interval taiere 3-32mm, Galben Cod produs: DEL-148579
Vezi toate produsele din categoria Clesti si patenti
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Galben |
| Lungime | 0 cm |
| Lungime manere | 0 mm |
| Material | Otel |
| Material maner | Otel |
| Tip | Pentru tevi |
| Tip produs | Cleste |
Cleste de taiat tevi Deli Tools EDL2504, Interval taiere 3-32mm, Galben
Tăietorul de țevi metalice Deli EDL2504 oferă precizia necesară și este ideal pentru lucrul la instalații. Utilizarea oțelului aliat rezistent la coroziune face posibilă tăierea rapidă și precisă a cuprului, aluminiului și firelor. Mânerul ergonomic al sculei se potrivește perfect în mână și oferă un confort de neegalat.
| Producător | Deli |
|---|---|
| Model | EDL2504 |
| Material | Oțel aliat 52-62HRC |
| Domeniu de tăiere | 3-32 mm |
| Utilizare | Tăierea aluminiului, fierului, oțelului inoxidabil, țevilor din plastic, PVC, PP, PE, PEX, PP-R |
| Culoare | Galben |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Cleste de taiat tevi Deli Tools EDL2504, Interval taiere 3-32mm, Galben







