Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Comutator inteligent WiFi Meross MSS715MA-UN (Matter), Control aplicatie, WiFi, Alb Cod produs: MER-150162
Vezi toate produsele din categoria Intrerupatoare smart
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 16 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Iluminare LED | Fara iluminare |
| Material | Policarbonat |
| Rama | Fara rama |
| Smart | Da |
| Tip | Standard |
| Tip actionare | Telecomanda |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip produs | Comutator |
| Utilizare | Interior |
Comutator inteligent WiFi Meross MSS715MA-UN (Matter), Control aplicatie, WiFi, Alb
Meross MSS715MA-UN este un comutator inteligent WiFi compact care vă permite să transformați cu ușurință aparatele electrice tradiționale în componente ale sistemului smart home. Este nevoie doar de aproximativ 20 de minute pentru a actualiza o instalație existentă - fără a fi nevoie să achiziționați echipamente noi. Comutatorul suportă standardul Matter, care asigură compatibilitate largă, răspuns rapid și securitate ridicată.
Gestionarea inteligentă a energiei
Dispozitivul suportă monitorizarea consumului de energie, permițându-vă să optimizați performanța dispozitivelor conectate. Puteți planifica programe de lucru precise care vor fi efectuate chiar și fără o conexiune la rețea. Acest lucru vă va oferi mai mult control asupra consumului de energie și veți economisi la facturi! Notă: monitorizarea consumului de energie este disponibilă numai în aplicația Meross.
Control local și de la distanță complet
Controlați-vă dispozitivele conectate de oriunde - folosind aplicația Meross sau comenzile vocale. Cu integrarea cu Apple HomeKit, Google Home și Amazon Alexa, puteți porni sau opri dispozitivul fără să vă ridicați de pe canapea. De asemenea, sunt acceptate scenarii locale și automatizări care funcționează independent de internet.
Design compact și performanță
Comutatorul MSS715MA-UN suportă o sarcină de până la 3.800 de wați și 16 amperi, astfel încât va fi potrivit și pentru dispozitivele cu consum mare de energie. În plus, carcasa din plastic PC ignifug de clasa V0 și protecția la supraîncălzire încorporată asigură o utilizare sigură.
Stabilitate și siguranță cu Matter
Datorită standardului Matter, comutatorul funcționează într-o arhitectură locală, care oferă o mai mare confidențialitate, o stabilitate mai bună și un răspuns mai rapid. Notă: este necesar un hub Matter compatibil, cum ar fi HomePod mini, Echo Dot sau Google Nest Hub, pentru ca dispozitivul să funcționeze.
| Producător | Meross |
|---|---|
| Model | MSS715MA-UN |
| Suport Matter standard | Da |
| Compatibilitate | Aplicația Meross, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa |
| Monitorizarea consumului de energie | Da (numai cu aplicația Meross) |
| Sarcina maximă | 16 A 3800 W |
| Dimensiuni | 96 × 47 × 24 mm |
| Conectivitate | Wi-Fi 2,4 GHz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Comutator inteligent WiFi Meross MSS715MA-UN (Matter), Control aplicatie, WiFi, Alb







