Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Comutator Smart Avatto CMS16-RF-1 pentru jaluzele/obloane, Control Aplicatie, Amazon Alexa, Google Home,Smart Life, Tuya, WiFi, Gri Cod produs: AVA-171567
Vezi toate produsele din categoria Accesorii perdele si draperii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Conectori | Wireless |
| Culori disponibile | Gri |
| Material | Policarbonat |
| Numar device-uri incluse | 1 |
| Numar senzori | 1 |
| Pachet | 1 x Comutator |
| Raza actiune | 0-10m |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Comutator |
| Tip senzor | Smart Home |
| Utilizare | Interior |
| Utilizat pentru | Interior |
Comutator Smart Avatto CMS16-RF-1 pentru jaluzele/obloane, Control Aplicatie, Amazon Alexa, Google Home,Smart Life, Tuya, WiFi, Gri
Avatto CMS16-RF-1 este un dispozitiv inteligent care vă permite să gestionați în mod convenabil unitatea perdelelor și draperiilor dvs. din aplicație sau telecomandă. Cu funcții precum programările, numărătoarea inversă și modul ciclu, puteți ajusta complet funcționarea perdelelor dvs. la ritmul zilei, deschizându-le automat dimineața și închizându-le seara. Modulul WiFi oficial Tuya asigură o conexiune stabilă și integrarea cu sistemele populare smart home.
Control vocal și de la distanță complet
Dispozitivul acceptă controlul vocal cu Amazon Alexa, Google Home și Yandex Alice, astfel încât să vă puteți gestiona perdelele fără mâini și să vă întrerupeți momentul de relaxare. În plus față de controlul prin intermediul aplicației mobile, este disponibil și suport pentru telecomanda RF, adăugând confort și permițându-vă să utilizați unitatea chiar și fără un smartphone la îndemână.
Versatilitate și instalare ușoară
Designul ultra-compact face ca modulul să fie compatibil cu 98% din cutiile de instalare pentru întrerupătoare de perdea, fără a fi nevoie să interfereze cu instalația existentă. Dispozitivul suportă controlul unuia sau a două motoare, ceea ce îl face ideal atât pentru sistemele de perdele automate simple, cât și pentru cele mai complexe. Optați pentru soluții inteligente și alegeți Avatto CMS16-RF-1 astăzi!
| Producător | Avatto |
|---|---|
| Model | CMS16-RF-1 |
| Modul cortină | Wi-Fi 1/2 Gang |
| Tensiune | AC100-240V 50/60Hz |
| Sarcina max. | 3A |
| Frecvența de funcționare | 2,412 GHz-2,484 GHz |
| Frecvență radio | 433 MHz |
| Temperatura de funcționare | -10°C + 40°C |
| Protocol | WIFI IEEE 802.11b/g/n |
| Raza de acțiune | <100 m |
| Dimensiuni | 39 x 39 x 19,4 mm |
| Clasa de protecție IP | IP20 |
| Certificări | CE ROHS |
| Compatibilitate | Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice, Smart Life, Tuya |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Comutator Smart Avatto CMS16-RF-1 pentru jaluzele/obloane, Control Aplicatie, Amazon Alexa, Google Home,Smart Life, Tuya, WiFi, Gri







