Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Comutator Smart Avatto WSM16-W4, 4 canale, 4x 150W, 4x 2.5A, WiFi, Tuya, Alb Cod produs: AVA-141417
Vezi toate produsele din categoria Intrerupatoare smart
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2.5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Iluminare LED | Fara iluminare |
| Material | Plastic |
| Rama | Fara rama |
| Smart | Da |
| Tip | Standard |
| Tip actionare | Telecomanda |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip produs |
Intrerupator smart Releu smart |
| Utilizare | Interior |
Comutator Smart Avatto WSM16-W4, 4 canale, 4x 150W, 4x 2.5A, WiFi, Tuya, Alb
Modul comutator inteligent WiFi Avatto WSM16-W4 TUYA
Simplifică controlul iluminatului din casa ta. Comutatorul funcțional cu 4 canale de la Avatto îți permite să controlezi luminile de la distanță - folosind aplicația TUYA / Smart Life sau asistenții vocali Google Assistant sau Amazon Alexa. De asemenea, îți permite să creezi programe de lucru, temporizatoare și automatizări. În același timp, dispozitivul este compact și foarte ușor de instalat. Acceptă conexiune prin Wi-Fi și este compatibil cu diverse tipuri de comutatoare.

Multe posibilități cu aplicația
Nu mai trebuie să vă faceți griji dacă uitați să stingeți luminile înainte de a ieși din casă - acum puteți face acest lucru cu smartphone-ul! Aplicația TUYA / Smart Life vă permite să aprindeți și să stingeți luminile de la distanță. De asemenea, vă permite să combinați întrerupătoarele în grupuri și să gestionați mai multe dintre ele în același timp. De asemenea, puteți partaja dispozitivele cu alți membri ai gospodăriei. În acest fel, și aceștia vor avea posibilitatea de a controla luminile de la distanță! Este disponibilă și funcția de interblocare.

Facilități suplimentare
Ajustați luminile din casa dvs. în funcție de programul dvs. Folosind aplicația, puteți seta cu ușurință un temporizator sau un program, astfel încât luminile să se aprindă automat la ora la care vă treziți de obicei și să se stingă când vă culcați. De asemenea, aveți opțiunea de a conecta mai multe dispozitive împreună și de a automatiza funcționarea acestora. Comutatorul poate, de asemenea, să rețină ultimele setări și să le restabilească dacă, de exemplu, există o pană de curent.

Instalare fără probleme
Datorită designului său compact, WSM16-W4 este compatibil cu diverse tipuri de întrerupătoare și se potrivește în până la 95% din dozele de instalare de pe piață. De asemenea, îl puteți atașa la o lampă. Instalarea sa nu vă va cauza nicio problemă și nu va dura prea mult. Mai mult, este posibil să utilizați 2 întrerupătoare pentru a acționa o lampă - o astfel de soluție va funcționa bine, de exemplu, lângă scări. În acest fel, puteți aprinde convenabil lumina de la primul etaj și o puteți stinge când intrați la etaj!

Control vocal
Tocmai frământi aluat, ai mâinile ocupate și ai putea folosi niște lumină suplimentară? Sau poate stai deja în pat și vrei să dormi, dar tot trebuie să stingi lumina? Cu Avatto, totul devine mult mai simplu - comutatorul WSM16-W4 este compatibil cu asistenții vocali Amazon Alexa și Google Assistant. Acest lucru îți permite să controlezi luminile cu comenzi simple! Acum tot ce ai nevoie sunt câteva cuvinte pentru a stinge sau aprinde luminile - nici măcar nu trebuie să întinzi mâna după telefon.

| Marca | Avato |
|---|---|
| Model | WSM16-W4 |
| Culoare | Alb |
| Număr de canale | 4 |
| Voltaj | CA 100-240 V 50/60 Hz |
| Sarcină maximă | LED-uri 4x150W 4x2.5A |
| Frecvența de funcționare | 2,412-2,484 GHz |
| Temperatura de funcționare | De la -10°C la 40°C |
| Protocolul Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Gamă | Până la 100 m |
| Dimensiuni | 39 x 39 x 19 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Aplicație | TUYA / Viață inteligentă |
| Compatibilitate | Amazon Alexa, Google Home |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Comutator Smart Avatto WSM16-W4, 4 canale, 4x 150W, 4x 2.5A, WiFi, Tuya, Alb







