Comutator Smart Avatto ZWSM16-W1, 1 canal, 800W, 16A, ZigBee 3.0, Tuya, Alb
55,00 Lei
48,00 Lei
Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cod produs: AVA-141421
-13% Comutator Smart Avatto ZWSM16-W1, 1 canal, 800W, 16A, ZigBee 3.0, Tuya, Alb 1 - lerato.ro
Vezi toate produsele din categoria Intrerupatoare smart
  • (TVA inclus)
  • INDISPONIBIL
Specificații
Specificatii Tehnice
Amperaj 16 A
Brand compatibil Universal
Compatibilitate Universal
Culori disponibile Alb
Iluminare LED Fara iluminare
Material Plastic
Rama Fara rama
Smart Da
Tip Standard
Tip actionare Telecomanda
Tip montare Incastrat
Tip produs Intrerupator smart
Releu smart
Utilizare Interior
Vezi mai mult
DESCRIERE
Modul Smart Switch ZigBee Avatto ZWSM16-W1 TUYA
Avatto/WSM16-W1/1
Numeroase posibilități cu aplicația
Avatto/WSM16-W1/7
Facilități suplimentare
Avatto/WSM16-W1/5
Instalare fără probleme
Avatto/WSM16-W1/3
Control vocal
Avatto/WSM16-W1/2
Brand Avatto
Model ZWSM16-W1
Culoare Alb
Număr de canale 1
Tensiune AC 100-240 V 50/60 Hz
Încărcare maximă LED 800 W 16 A
Frecvență de operare 2.405-2.480 GHz IEEE 802.15.4
Temperatura de operare -10°C până la 40°C
Protocol de comunicație ZigBee 3.0
Rază Până la 100 m
Dimensiuni 39 x 39 x 20 mm