Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Comutator Smart NEO NAS-SW01BH, 5A, HomeKit, ZigBee, Alb Cod produs: NEO-145023
Vezi toate produsele din categoria Intrerupatoare smart
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Iluminare LED | Fara iluminare |
| Material | Plastic |
| Rama | Fara rama |
| Smart | Da |
| Tip | Standard |
| Tip actionare |
Telecomanda Wireless |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip produs | Comutator |
| Utilizare | Interior |
Comutator Smart NEO NAS-SW01BH, 5A, HomeKit, ZigBee, Alb
Comutatorul inteligent HomeKit ZigBee NEO NAS-SW01BH vă permite să gestionați în mod convenabil luminile din casa dvs. Cu suport pentru ZigBee 3.0 și standardul IEEE 802.15.4, dispozitivul garantează o conexiune stabilă și un răspuns rapid la comenzi. Modulul funcționează cu Apple Home, permițând integrarea cu ecosistemul casei inteligente și utilizarea funcțiilor avansate de automatizare a locuinței. Produsul este, de asemenea, alimentat de platforma Tuya, asigurând o compatibilitate largă.
Multifuncționalitate și automatizare
Întrerupătorul oferă numeroase funcții de automatizare, cum ar fi aprinderea și stingerea luminilor cu o singură tastă, temporizatoare și posibilitatea de a seta programe de funcționare. O funcție de numărătoare inversă și controlul ciclic facilitează programarea iluminatului în funcție de ritmul zilei. Modulul memorează ultimele setări chiar și atunci când alimentarea este deconectată.
Personalizabil
Posibilitatea de a da propriile denumiri comutatoarelor vă permite să le personalizați pentru anumite încăperi. De asemenea, puteți alege tipul potrivit de întrerupător. O funcție de notificare push oferă informații la minut despre starea dispozitivului, iar capacitatea de a crea scene inteligente permite integrarea cu alte dispozitive inteligente pentru casă.
Control vocal și partajarea controlului
Modulul acceptă sisteme populare de control vocal, cum ar fi Google Assistant și Amazon Alexa, permițându-vă să vă controlați iluminatul cu comenzi vocale simple. Funcția de partajare a dispozitivului vă permite să partajați controlul cu alți membri ai gospodăriei.
Integrare ușoară
Odată cuplat cu un gateway ZigBee, dispozitivul este gata de utilizare cu o aplicație mobilă care vă permite să vă controlați luminile de la distanță de oriunde din lume. De acum înainte, puteți crea automatizări complexe și puteți gestiona iluminatul de pe smartphone-ul dvs.
| Producător | NEO |
|---|---|
| Cod producător | NAS-SW01BH |
| Tensiune de intrare | AC 85~250V 50/60Hz |
| Curent maxim | 5A pe circuit |
| Consum de energie în modul standby | 0,5W |
| Raza de acțiune fără fir | 45 m |
| Protocol | ZigBee 3.0 |
| Standard ZigBee | IEEE 802.15.4 |
| Temperatura de funcționare | 0°C până la 60°C (32°F~140°F) |
| Umiditate de funcționare | 1% până la 85% RH (fără condensare) |
| Dimensiuni | 54 x 42 x 23 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Comutator Smart NEO NAS-SW01BH, 5A, HomeKit, ZigBee, Alb






