Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Consola portabila Anbernic RG35XX, ARM Cortex-A9, PowerVR SGX544MP, 256MB RAM DDR3, 64GB, Display IPS 3.5 inch, Mov / Transparent Cod produs: ANB-165881
Vezi toate produsele din categoria Console Hardware
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 2600 mAh |
| Capacitate memorie | 256 MB |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1 x Consola portabila |
| Culori disponibile |
Mov Transparent |
| Dimensiune display inferior | 0 inch |
| Dimensiune display superior | 3.5 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Greutate | 0 g |
| Jocuri incluse | Nu |
| Numar nuclee | 4 |
| Platforma | Altele |
| Porturi |
USB MicroSD Jack HDMI |
| Rezolutie display superior | 640 x 480 |
| Slot card memorie | MicroSD |
| Tehnologii audio | Stereo |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip consola | Portabila |
| Tip editie | Standard |
| Tip memorie | DDR3 |
| Tip procesor | ARM Cortex-A9 |
| Tip produs | Consola |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Consola portabila Anbernic RG35XX, ARM Cortex-A9, PowerVR SGX544MP, 256MB RAM DDR3, 64GB, Display IPS 3.5 inch, Mov / Transparent
Posibilități nelimitate de jocuri într-o consolă compactă
RG35XX este o platformă de divertisment portabilă care oferă experiențe de neuitat jucând jocurile tale preferate. Cu un ecran IPS de 3.5" care oferă unghiuri de vizualizare complete și o rezoluție de 640×480, bucură-te de grafică clară și detaliată oriunde te-ai afla. Alimentată de un procesor quad-core ARM Cortex-A9 și un GPU PowerVR SGX544MP, RG35XX oferă un gameplay fluid și o reacție rapidă.
Descoperă o lume de jocuri într-un singur dispozitiv
RG35XX suportă o gamă largă de formate-PS1, CPS, FBA, NEOGEO, GBA, GBC, GB, SFO, FO, MAME, MD, GG, PCE, NGPC, SMS, WSC și multe altele- astfel încât să poți juca clasice și titluri noi pe o singură consolă. Suport multilingv (chineză, engleză, japoneză, coreeană, spaniolă) îți permite să te bucuri de jocuri în limba ta preferată.
Jocuri convenabile și de lungă durată în deplasare
Proiectată pentru mobilitate și jocuri prelungite, dispune de o baterie Li-Po de 2600 mAh pentru până la 5 ore de joc continuu. Sloturile duale pentru carduri TF extind stocarea până la 512 GB. RG35XX suportă controle wireless de 2.4 GHz și cablate pentru un joc flexibil. Ieşirea HDMI se conectează la televizorul tău pentru jocuri pe ecran mare, iar motorul de vibrație încorporat adaugă feedback imersiv.
Tot ce ai nevoie în cutie
RG35XX este gata de utilizare imediat ce o scoți din cutie. Bucură-te de divertisment nesfârșit oriunde și descoperă o nouă dimensiune a jocurilor cu RG35XX.
! AVERTIZARE !
CONSOLE NU INCLUDE JOCURI
Specificații tehnice |
|
| Culoare | Violet |
| Material | Carcasă ABS |
| Ecran | 3.5" IPS, unghi de vizualizare complet, laminare OCA, rezoluție 640×480 |
| Procesor | ARM Cortex-A9 (quad-core) |
| GPU | PowerVR SGX544MP |
| RAM | 256 MB DDR3 |
| Stocare internă | 64 GB TF/MicroSD |
| Sistem de operare | Linux |
| Formate suportate | PS1, CPS, FBA, NEOGEO, GBA, GBC, GB, SFO, FO, MAME, MD, GG, PCE, NGPC, SMS, WSC etc. |
| Limbi | Chineză, engleză, japoneză, coreeană, spaniolă |
| Difuzor | Difuzor de înaltă calitate |
| Baterie | 2600 mAh Li-Po |
| Durata bateriei | Până la 5 ore |
| Card TF | Slot dual, suportă până la 512 GB |
| Încărcare | 5 V/1 A prin USB-C |
| Alte caracteristici | Suport pentru controle wireless de 2.4 GHz și cablate, ieșire HDMI, motor de vibrație |
| Include | Consolă, cutie cadou, cablu de încărcare USB, manual, protecție pentru ecran, card SD de 64 GB |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Consola portabila Anbernic RG35XX, ARM Cortex-A9, PowerVR SGX544MP, 256MB RAM DDR3, 64GB, Display IPS 3.5 inch, Mov / Transparent







