Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Consola portabila Anbernic RG35XXSP, ARM Cortex-A53, Mali-G31 MP2, 1GB RAM LPDDR4, 64GB, Display IPS 3.5 inch, Gri Cod produs: ANB-165898
Vezi toate produsele din categoria Console Hardware
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 3300 mAh |
| Capacitate memorie | 1 GB |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1 x Consola portabila |
| Culori disponibile | Gri |
| Dimensiune display inferior | 0 inch |
| Dimensiune display superior | 3.5 inch |
| Dimensiuni | 85 × 89 × 27 mm |
| Greutate | 192 g |
| Jocuri incluse | Nu |
| Numar nuclee | 4 |
| Platforma | Altele |
| Porturi |
USB MicroSD Jack HDMI |
| Rezolutie display superior | 640 x 480 |
| Slot card memorie | MicroSD |
| Tehnologii audio | Stereo |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip consola | Portabila |
| Tip editie | Standard |
| Tip memorie | LPDDR4 |
| Tip procesor | ARM Cortex-A53 |
| Tip produs | Consola |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Consola portabila Anbernic RG35XXSP, ARM Cortex-A53, Mali-G31 MP2, 1GB RAM LPDDR4, 64GB, Display IPS 3.5 inch, Gri
Încercă-te în distracția nesfârșită
Consola RG35XXSP este un centru de divertisment portabil care oferă experiențe de neuitat în jocurile preferate. Echipată cu un ecran IPS de 3,5 inci cu o rezoluție de 640x480 pixeli și un unghi larg de vizualizare, această platformă compactă oferă o calitate excepțională a imaginii. Datorită laminării OCA, imaginea este extrem de clară și strălucitoare, garantând o experiență captivantă indiferent de loc. Procesorul quad-core ARM Cortex-A53 cu o frecvență de 1.5GHz și unitatea grafică dual-core Mali-G31 MP2 asigură o funcționare fluidă și un răspuns rapid la comenzile tale.
O bibliotecă uriașă de jocuri într-un singur loc
Consola RG35XXSP oferă o gamă largă de jocuri, îndeplinind așteptările chiar și celor mai pretențioși jucători. Suportă multe formate, cum ar fi PSP, PS1, N64, DC, NDS, ARCADE, GBA, GBC, GB, SFC, FC, MAME, MD, GG, PCE, PCE-CD, NGPC, sega32x, SMS, WSC și multe altele, astfel încât te poți bucura atât de clasice, cât și de titluri moderne. Consola suportă, de asemenea, multe limbi, inclusiv chineză, engleză, japoneză, coreeană, rusă, franceză, germană, spaniolă și portugheză, ceea ce crește accesibilitatea și înțelegerea conținutului jocurilor.
Distracție de lungă durată în călătorie
Consola RG35XXSP a fost proiectată având în vedere mobilitatea și utilizarea de lungă durată. Echipată cu o baterie litiu-polimer de 3300 mAh, permite până la 8 ore de distracție neîntreruptă, eliminând necesitatea de a o încărca frecvent. Două sloturi pentru carduri TF permit extinderea memoriei până la 512 GB, ceea ce permite stocarea și mai multor jocuri. Suportul pentru controlere wireless de 2,4 GHz, controlere cu fir și controlere Bluetooth oferă mai multă flexibilitate și confort în timpul jocului. Ieşirea HDMI permite conectarea consolei la televizor, oferind o experiență de joc pe un ecran mai mare, iar motorul de vibrație încorporat adaugă realism și imersiune în timpul jocului.
Mecanism practic al capacului
Consola RG35XXSP are un mecanism unic de capac magnetic, care oferă o protecție suplimentară și confort în utilizare. Magneții puternici din partea superioară și inferioară a capacului susțin funcția de închidere magnetică. Consola se trezește automat la deschiderea capacului și intră în modul de repaus la închiderea acestuia, datorită sistemului de comutare încorporat cu efect Hall.
Tot ce ai nevoie în pachet
Consola RG35XXSP este gata de utilizare imediat ce este scoasă din cutie. În pachet vei găsi un giftbox, un cablu de încărcare USB, un manual de utilizare, o protecție pentru ecran și un card SD de 64 GB. Cu consola RG35XXSP, bucură-te de distracție nesfârșită oriunde și descoperă noi oportunități de joc. Tot ce trebuie să faci este să îți aduci titlurile preferate și să le încarci pe cardul TF pentru a te scufunda în lumea universului tău preferat.
! ATENȚIE !
CONSOLE NU INCLUDE JOCURI
Date tehnice |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Carcasă din ABS |
| Ecran | Ecran IPS de 3,5 inci, unghi complet de vizualizare, laminare OCA, rezoluție 640x480 |
| Procesor | ARM Cortex-A53 (quad-core 1.5GHz) |
| Unitate grafică | Mali-G31 MP2 |
| Memorie RAM | 1GB LPDDR4 |
| Memorie internă | 64GB TF/MicroSD |
| Sistem | Linux |
| Wi-Fi / Bluetooth | 2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac Bluetooth 4.2 |
| Multimedia suportate | Formate suportate: Player video suportă formate precum „wmv”, „avi”, „rmvb”, „flv”, „mp4”, „3gp”, „asf”, „mov”, „mpg”, „mkv” etc. Player muzică suportă formate precum „flac”, „mp3”, „wav”, „ape”, „aif”, „aiff”, „ogg”, „wma”, „aac”, „m4a”, „m4r” etc. manager de fișiere și cititor de e-book-uri suportă formatul "txt". |
| Jocuri suportate | Jocuri portate, PSP, PS1, N64, DC, NDS, ARCADE, GBA, GBC, GB, SFC, FC, MAME, MD, GG, PCE, PCE-CD, NGPC, sega32x, SMS, WSC și multe altele. Asistență utilizatorilor în descărcarea jocurilor în formate conexe. |
| Limba | chineză, engleză, japoneză, coreeană, rusă, franceză, germană, spaniolă, portugheză |
| Difuzor | Difuzor de înaltă calitate |
| Baterie | Litio-polimer 3300 mAh |
| Timp de funcționare a bateriei | până la 8 ore |
| Card TF | 2 sloturi pentru card TF, maxim 512 GB |
| Încărcare | 5V/1.5A, suportă încărcătoare C2C |
| Mecanism capac | Magneți puternici încorporati în capacul superior și inferior, susținând funcția de închidere magnetică; sistem de comutare încorporat cu efect Hall, funcția de trezire automată la deschiderea capacului și modul de repaus la închiderea capacului |
| Alte funcții | Suport pentru controler wireless de 2,4 GHz și controler cu fir, suport pentru controlere Bluetooth, ieșire HDMI pentru televizor, motor de vibrație, joc online prin Wi-Fi, streaming video |
| Dimensiuni | 85 x 89 x 27 mm |
| Greutate | 192 g |
| În pachet | Consola, giftbox, cablu de încărcare USB, manual de utilizare, protecție pentru ecran, card SD de 64 GB |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Consola portabila Anbernic RG35XXSP, ARM Cortex-A53, Mali-G31 MP2, 1GB RAM LPDDR4, 64GB, Display IPS 3.5 inch, Gri








