Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Controller wireless GameSir Cyclone 2 pentru PC, Steam, Android, iOS si Switch, Bluetooth, 860 mAh, USB-C, Negru Cod produs: GAM-155239
Vezi toate produsele din categoria Gamepad / Controller
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire | USB-C |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip baterie | Baterie reincarcabila 860mAh |
| Tip produs | Controller |
Controller wireless GameSir Cyclone 2 pentru PC, Steam, Android, iOS si Switch, Bluetooth, 860 mAh, USB-C, Negru
GameSir Cyclone 2 este un controller wireless care combină tehnologia avansată cu confortul. Cu compatibilitate cu platformele Switch, PC, Android, iOS și Steam, vă puteți juca pe dispozitivele dvs. preferate fără restricții. Trei moduri de conectare - Bluetooth, cu fir sau prin intermediul unui adaptor wireless - asigură un gameplay stabil și fără probleme, indiferent de platformă.
Caracteristici avansate pentru un joc mai bun
Controlerul dispune de stick-uri Mag-Res™ TMR de la GameSir pentru un control precis, fără zone moarte, și declanșatoare cu efect Hall pentru fluiditate și fiabilitate la orice presiune. Un giroscop cu 6 axe permite o urmărire precisă, iar motoarele de vibrații asimetrice din mânere oferă vibrații realiste. În plus, micro-comutatoarele de sub butoanele ABXY și un D-pad sensibil la atingere oferă timpi rapizi de răspuns.
Durată lungă de funcționare și design elegant
GameSir Cyclone 2 are o baterie încorporată de 860 mAh care permite ore lungi de joc fără a fi nevoie de încărcare frecventă. Designul modern îmbunătățit cu retroiluminare RGB oferă controlerului un aspect unic, care poate fi personalizat cu ajutorul aplicației GameSir Connect. Designul ușor care cântărește 229 g face ca controlerul să fie confortabil în mâini, chiar și în timpul sesiunilor intense de jocuri.
Inclus în pachet
- Controler *1
- Cablu tip C cu o lungime de 1m *1
- Manual *1
- Card de mulțumire și suport post-vânzare *1
- Abțibild GameSir *1
- Certificat *1
- Receptor *1
| Producător | GameSir |
|---|---|
| Model | cyclone 2 negru |
| Platforme de funcționare | Switch, Android, iOS, PC și Steam |
| Conectare | Bluetooth, cu fir, dongle wireless |
| Bețe | Da, GameSir Mag-ResTM TMR stick-uri |
| Faders | Efect Hall analogic sau microswitch |
| Giroscop cu 6 axe | Da |
| Butoane ABXY | Microswitch |
| D-pad | Comutator tactil |
| Motoare de vibrație | Da, motoare asimetrice în fiecare mâner |
| Butoane pe spate | Da |
| Funcție Turbo | Da |
| Bandă de iluminare | Da |
| Software de personalizare | Da, GameSir Connect |
| Baterie | 860 mAh |
| Dimensiunea produsului | 156*103*63 mm |
| Greutate netă | 229 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Controller wireless GameSir Cyclone 2 pentru PC, Steam, Android, iOS si Switch, Bluetooth, 860 mAh, USB-C, Negru







