Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Controller wireless GameSir SuperNova T4n Pro pentru PC, Console Switch si dispozitive Android/iOS, Cablu USB-C, Albastru Cod produs: GAM-160729
Vezi toate produsele din categoria Gamepad / Controller
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Interfata iesire | USB-A |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip baterie | 0 mAh |
| Tip produs | Controller |
Controller wireless GameSir SuperNova T4n Pro pentru PC, Console Switch si dispozitive Android/iOS, Cablu USB-C, Albastru
Controllerul GameSir SuperNova T4n Pro este conceput pentru jucătorii de pe PC, Nintendo Switch, iOS și Android. Cu trei moduri de conectare - cu fir, Bluetooth și 2,4 GHz - vă puteți juca pe platforma dvs. preferată fără restricții. Analogii cu sistem Hall Effect elimină problema derapajului și asigură precizie, în timp ce inelele speciale previn frecarea, garantând mișcări fluide chiar și în timpul jocului dinamic.
Control total și reacții rapide ca fulgerul
Pad-ul oferă declanșatoare cu două trepte care vă permit să ajustați cursa declanșatorului la stilul dvs. de joc - mai scurtă pentru reacții mai rapide sau mai lungă pentru un control mai bun. O rată de tragere de 1000 Hz asigură un lag minim, asigurând că fiecare acțiune este redată instantaneu pe ecran. Un giroscop cu 6 axe încorporat îmbunătățește precizia în jocurile Nintendo Switch, iar o funcție de trezire cu un singur buton vă permite să reluați rapid jocul.
Personalizare și confort de utilizare
SuperNova T4n Pro vă permite să îi personalizați aspectul și funcțiile. Retroiluminarea RGB și un overlay magnetic interschimbabil vă permit să vă schimbați rapid stilul, iar aspectul interschimbabil al butoanelor ABXY facilitează trecerea de la o platformă la alta. Butoanele din spate programabile vă permit să salvați macro-uri, oferindu-vă un avantaj și mai mare în jocuri.
Durată lungă de funcționare și încărcare inteligentă
Bateria încorporată de 1.000 mAh asigură o durată lungă de joc fără încărcare frecventă. O stație de încărcare dedicată cu pornire-oprire automată asigură faptul că pad-ul este întotdeauna gata de acțiune - doar ridicați-l pentru a juca și puneți-l jos pentru a începe încărcarea. Este combinația perfectă de confort, performanță și design modern!
Inclus în pachet
- Controller
- Stație de încărcare
- Adaptor
- Cablu USB-C
| Producător | GameSir |
|---|---|
| Cod producător | GameSir-T4n Pro BL |
| Culoare | Albastru |
| Compatibilitate | PC, Nintendo Switch, iOS, Android |
| Conexiune | Cu fir, Bluetooth, 2,4 GHz |
| Frecvență de sondare | 1000 Hz |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Controller wireless GameSir SuperNova T4n Pro pentru PC, Console Switch si dispozitive Android/iOS, Cablu USB-C, Albastru







