Controller wireless GameSir T4n pentru Switch, Android, iOS, PC si Steam, Bluetooth, 1200 mAh, Alb Cod produs: GAM-141111
Vezi toate produsele din categoria Alte gadgeturi copii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire | USB-C |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip baterie | Baterie reincarcabila 1200mAh |
| Tip produs | Controller |
Controller wireless GameSir T4n pentru Switch, Android, iOS, PC si Steam, Bluetooth, 1200 mAh, Alb
GameSir T4n Controler Wireless (alb)
Îmbunătățește-ți statisticile de câștig cu GameSir. Controlerul T4n este compatibil cu Nintendo Switch, PC, iOS și Android. Vine cu caracteristici avansate, cum ar fi GameSir™ Hall Effect Sticks, efecte de iluminare RGB personalizate și două motoare de vibrație. Dispozitivul suportă, de asemenea, 3 moduri de conectare.
Precizie revoluționară
Datorită tehnologiei avansate GameSir™ Hall Effect, controlerul T4n oferă o precizie excepțională și mișcări fluide. Derapajul a fost eliminat, iar durata de viață a stick-urilor a fost crescută la 5 milioane de cicluri, astfel încât să te poți bucura de jocuri fără întreruperi.
Efecte de iluminare RGB
Oferă controlerului tău o notă unică cu cercuri RGB elegante și colorate în jurul analogilor. Efectele de iluminare personalizabile îți permit să creezi o atmosferă unică care se va potrivi perfect cu orice joc.
Compatibilitate multi-platformă
Controlerul GameSir funcționează pe mai multe platforme. Indiferent dacă joci pe Nintendo Switch, PC, iOS sau Android, modelul T4n asigură o comutare fluidă și fără probleme între dispozitive. De asemenea, suportă moduri Switch, Dinput, Xinput, Arcade și MFi și funcționează cu Windows 10 și versiuni ulterioare și Android 8.0 și versiuni ulterioare.
Trebuie să te conectezi în trei moduri
T4n suportă trei moduri de conectare - Bluetooth, 2.4GHz și prin cablu USB-C. Acest lucru îți permite să comuți cu ușurință între diferite dispozitive, bucurându-te de libertate și confort fără întârziere.
Chiar mai multă imersiune
Două motoare de vibrație, care sunt amplasate în mânerele controlerului, oferă atât vibrații puternice, cât și blânde. Ca urmare, fiecare acțiune din joc, de la împușcat până la conducerea pe teren accidentat, este simțită într-un mod realist, iar tu te poți bucura de o imersiune mai mare în timpul jocului.
Control precis al mișcării
Profită de controlul mișcării și intră complet în lumea jocurilor. Înclină, agită sau rotește controlerul pentru a efectua mișcări interactive care adaugă realism și emoție.
Butonuri macro programabile
Optimizează-ți jocul cu două butoane macro programabile pe spatele controlerului. Cu capacitatea de a asigna orice combinație de butoane, inclusiv mișcări complexe, poți personaliza acțiunea dispozitivului pentru a se potrivi nevoilor și stilului tău de joc.
Butonuri ergonomice și durabile
Butonii controlerului GameSir Nova T4n sunt proiectați pentru utilizare confortabilă. Micro-switch-urile cu până la 5 milioane de clicuri și pad-urile moi din cauciuc garantează o experiență satisfăcătoare la fiecare apăsare.
Inclus:
- Controler wireless GameSir T4n
- Cablu USB-C de 1m
- Manual utilizator
| Producător | GameSir |
|---|---|
| Model | T4n |
| Platforme | Switch, Android, iOS, PC, Steam |
| Conexiune | Bluetooth, 2.4GHz și prin cablu |
| Butoane ABXY | Membrană |
| Stick-uri Hall Effect | Da |
| Trăgătoare analogice | Nu, trăgătoare cu fir pentru un răspuns mai rapid |
| Motoare de vibrație | Da, actuatoare duale în mânere |
| Butoane din spate | Da, 2 butoane din spate programabile |
| Baterie reîncărcabilă | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 155 x 104 x 61 mm |
| Greutate | 217g |
| Culoare | alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Controller wireless GameSir T4n pentru Switch, Android, iOS, PC si Steam, Bluetooth, 1200 mAh, Alb







