Dispozitiv anti pierdere UGREEN CM520 Smart Tag, Bluetooth 5.2, Baterie CR2032, Compatibil cu Apple Find My, Negru Cod produs: UGR-181497
Vezi toate produsele din categoria Dispozitive anti-pierdere
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat ABS Otel |
| Raza actiune | 10 m |
| Tip produs | Dispozitiv anti-pierdere |
Dispozitiv anti pierdere UGREEN CM520 Smart Tag, Bluetooth 5.2, Baterie CR2032, Compatibil cu Apple Find My, Negru
Ugreen CM520 Smart Tag este un localizator avansat, care găsește fără probleme cheile, portofelul, geanta sau bagajul pierdut. Datorită tehnologiei Bluetooth 5.2 și compatibilității cu sistemul Apple Find My, dispozitivul oferă localizare precisă și fiabilă pe o rază de 10 metri. Difuzorul încorporat permite localizarea rapidă a obiectului pierdut – este suficient un singur clic, iar localizatorul emite un sunet clar. În plus, funcția „alertă pentru obiecte uitate” îți va aminti de obiectul lăsat, înainte să apuci să te îndepărtezi.
Inteligență și siguranță în fiecare detaliu
Ugreen CM520 Smart Tag nu este doar confortabil, ci și protector. Funcția de anti-urmărire detectează și te avertizează dacă un dispozitiv străin se află printre lucrurile tale. Modul „lost mode” permite găsirea mai ușoară a obiectelor pierdute, iar compatibilitatea cu cele mai recente sisteme iOS, iPadOS și macOS garantează integrarea completă cu ecosistemul tău Apple. Astfel, ai siguranța că lucrurile tale vor fi întotdeauna sub control.
Durabilitate pentru ani
Dotat cu o baterie CR2032 înlocuibilă, localizatorul Ugreen CM520 Smart Tag funcționează neîntrerupt timp de un an. Schimbarea bateriei este rapidă și simplă – este suficient să desfaci carcasa, să schimbi bateria și gata. În plus, setul include un protecție elegantă pentru breloc, care nu doar că protejează dispozitivul, ci și facilitează prinderea acestuia de chei sau geantă. Cu Ugreen CM520 Smart Tag poți să te bucuri de liniște și siguranță, știind că toate obiectele tale de valoare sunt întotdeauna la îndemână.
| Producător | Ugreen |
|---|---|
| Model | CM520 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Protocol Bluetooth | BLE |
| Tip baterie | CR2032 |
| Cerințe sistem | iOS 14.5, iPad 14.5, macOS 11 și mai sus |
| Dispozitive compatibile | iPhone, iPad, Mac |
| Aplicații | Aplicația încorporată Apple “Find My” |
| GPS | Suportat |
| Frecvență | 2400GHz - 24835 GHz |
| Interval de frecvență | 20Hz~20KHz |
| Material de fabricație | PC, ABS, oțel inoxidabil |
| Garanție | Un an |
| Dimensiuni | 0.85 x 3.19 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Dispozitiv anti pierdere UGREEN CM520 Smart Tag, Bluetooth 5.2, Baterie CR2032, Compatibil cu Apple Find My, Negru






