Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Dispozitiv digital de vedere pe timp de noapte FNIRSI NVS-20, Inregistrare 4K, Zoom 6x, USB-C, Negru Cod produs: FNI-162457
Vezi toate produsele din categoria Binocluri si lunete
| Specificatii Tehnice | |
| Continut pachet |
Dispozitiv de vedere pe timp de noapte Cablu de incarcare USB Baterie reincarcabila 18650 Manual de instructiuni |
| Culori disponibile | Negru |
| Design optic | Da |
| Destinat pentru | Inregistrare video |
| Dimensiuni | 152 x 42 x 82 mm |
| Distanta focalizare minima | 0 m |
| Functii | Inregistrare 4K |
| Greutate | 240 g |
| Infrared | Da |
| Night Vision | Da |
| Rangefinder | Da |
| Straturi antireflex | - |
| Tipul prismei | - |
| Variable zoom | Da |
| Zoom optic | 6x |
Dispozitiv digital de vedere pe timp de noapte FNIRSI NVS-20, Inregistrare 4K, Zoom 6x, USB-C, Negru
FNIRSI NVS-40 este un dispozitiv digital avansat de vedere pe timp de noapte care poate înregistra video 4K de înaltă definiție și poate realiza imagini de calitate 36 MP - atât ziua, cât și noaptea. Cu un mod zi/noapte încorporat, iluminare infraroșie reglabilă de 850 nm și o scară de putere IR cu 7 niveluri, dispozitivul oferă o vizibilitate excelentă în orice condiții. În întuneric total veți observa obiecte aflate la o distanță de până la 300 de metri, iar în lumină bună - fără limitări.
Faceți zoom fără a pierde din calitate
Cu un zoom digital de până la 6x, puteți mări cu ușurință orice detaliu fără a pierde focalizarea. Cadranul de focalizare de precizie al obiectivului vă permite să obțineți rapid o imagine clară, indiferent de distanță. Puteți nu numai să înregistrați tot ceea ce vedeți, ci și să redați cu funcția de previzualizare a înregistrărilor și fotografiilor pe ecranul IPS de 1,54 inchi încorporat.
Compact și funcțional
NVS-40 este un dispozitiv cu un design inteligent și compact. Încape în palmă, fiind ușor și confortabil de utilizat cu o singură mână. O parasolar din silicon protejează obiectivul, iar un filet pentru montarea pe trepied permite poziționarea stabilă a echipamentului, facilitând realizarea de fotografii și înregistrări pe teren.
Durată lungă de funcționare și operare ușoară
Alimentat de o baterie de litiu 18650 înlocuibilă, dispozitivul de vedere pe timp de noapte funcționează timp de până la 8 ore fără IR și până la 4 ore cu iluminare IR activă. Cardul de memorie încorporat de 32 GB vă permite să stocați o cantitate mare de imagini înregistrate, care pot fi transferate cu ușurință prin portul USB-C către un computer sau alt dispozitiv. Astfel, puteți partaja în mod convenabil momentele capturate în sălbăticie cu familia și prietenii.
Gata pentru orice provocare
FNIRSI NVS-40 este partenerul perfect pentru camping, observarea vieții sălbatice pe timp de noapte, explorarea terenului și cercetarea științifică. Suportă 9 limbi de interfață (inclusiv engleză, germană, franceză, rusă, chineză, japoneză, italiană, portugheză și spaniolă), ceea ce îl face un instrument universal pentru utilizare în întreaga lume.
Inclus
- dispozitiv de vedere pe timp de noapte
- Cablu de încărcare USB
- Baterie reîncărcabilă 18650
- manual de instrucțiuni
| Producător | FNIRSI |
|---|---|
| Model | NVS-40 |
| Tensiune | 3.7V 18650 baterie litiu reîncărcabilă |
| Încărcare | 5V/1A Tip-C |
| Afișaj | 1.54" HD IPS |
| Temperatura de funcționare | -5~40C |
| Umiditate de funcționare | 0-80% |
| Dimensiuni | 152 x 42 x 82 mm |
| Greutate | 240g |
| Memorie | Card TF de 32 GB |
| Limbi acceptate | Chineză, engleză, japoneză, italiană, franceză, germană, rusă, spaniolă, portugheză |
| Zoom electronic | 6x |
| Dimensiunile obiectivului | 25 mm |
| Distanță de vizualizare în condiții de lumină slabă | 2 m - ∞ |
| Distanța de observare în întuneric total | Până la 300 m |
| Gama IR | 850 nm |
| Rezoluție video | 4K/2K/1080FHD/720P/VGA/QVGA |
| Calitatea imaginii | 36MP/32MP/30MP/24MP/20MP/16MP/12MP/10MP/8MP/5MP/3MP/VGA |
| Echilibrul luminozității | Auto, lumina zilei, nori, filament de tungsten, fluorescent |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Dispozitiv digital de vedere pe timp de noapte FNIRSI NVS-20, Inregistrare 4K, Zoom 6x, USB-C, Negru







