Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Dispozitiv facial de fermitate ANLAN ALVLY01-03, 750 mAh, Alb / Albastru Cod produs: ANL-148643
Vezi toate produsele din categoria Ingrijire faciala
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Destinat pentru | Lifting |
| Tip actionare | Vibratii |
| Tip produs | Aparat ingrijire faciala |
| Utilizare | Uz casnic |
| Utilizat pentru |
Barbati Femei |
| Zona corporala | Fata |
Dispozitiv facial de fermitate ANLAN ALVLY01-03, 750 mAh, Alb / Albastru
Aveți grijă de un ten sănătos și radiant cu Anlan. Aparatul folosește termoterapia, lumina și microcurenții EMS pentru a evidenția linia maxilarului, a restabili strălucirea și a reduce aspectul ridurilor. Cu 6 moduri și 6 niveluri de intensitate, îi veți putea personaliza performanța, iar designul pliabil îl face ușor de depozitat.
Microcurenți EMS
Aparatul Anlan folosește microcurenți EMS, care ajung la nivelul dermului. Acesta stimulează producția de ATP, reduce aspectul ridurilor și relaxează mușchii. Oferă pielii un aspect tineresc și îmbunătățește contururile feței.
Terapia cu lumină
Alegeți tratamentul cu lumină și bucurați-vă de un ten tânăr și sănătos. Lumina albastră cu o lungime de undă de 470 nm elimină bacteriile și are un efect antiinflamator. Reduce secreția de sebum, diminuează imperfecțiunile și strânge porii. Lumina roșie (625 nm), pe de altă parte, stimulează producția de colagen, îmbunătățește circulația sângelui, încetinește procesul de îmbătrânire și face pielea elastică.
Un masaj plăcut
Oferiți-vă un masaj după o zi grea și lungă. Aparatul de la Anlan generează vibrații la o frecvență de 6000 de bătăi pe minut, care stimulează mușchii faciali. Mai mult, vibrațiile accelerează absorbția produselor cosmetice, îmbunătățesc circulația sângelui și stimulează celulele să lucreze.
Termoterapie
ALVLY01-03 folosește o temperatură de 40°C pentru a arde grăsimea și a reduce bărbia dublă. Cu ajutorul dispozitivului Anlan, veți da feței dumneavoastră forma dorită și îi veți reda fermitatea. Mai mult, puteți combina terapia prin căldură și lumină pentru rezultate și mai bune.
Confort de utilizare
Este nevoie de doar 10 minute pentru a reda strălucirea pielii. Folosiți aparatul înainte de a vă machia pentru a scăpa de cearcăne și pentru a da feței dvs. un aspect radiant. În acest timp, puteți bea o ceașcă de ceai sau scrie mesaje. Dispozitivul funcționează fără fir și nu vă împiedică mișcările.
Ușor de utilizat
Produsul a fost conceput pentru a fi ușor și comod de utilizat. În partea dreaptă se află 2 butoane: power și schimbarea modului. În set este inclusă și o telecomandă. Aceasta poate fi folosită pentru a porni/opri dispozitivul, pentru a selecta modul și nivelul de intensitate.
Inclusă
- dispozitiv pentru față
- telecomandă
- cablu de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | Anlan |
|---|---|
| Model | ALVLY01-03 |
| Dimensiunile telecomenzii | Aproximativ 30 x 70 x 15 mm |
| Dimensiunile dispozitivului | 177,8 x 106,3 x 49 mm |
| Lungimea curelei | aproximativ 400 mm |
| Greutate | aproximativ 148 g |
| Număr de niveluri de intensitate | 6 |
| Număr de moduri de funcționare | 6 |
| Cronometru mod de funcționare | Aproximativ 15 minute |
| Temperatură | Aproximativ 40 ℃ |
| Capacitatea bateriei | 750 mAh |
| Material | ABS |
| Timp de încărcare | aproximativ 3 ore |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Dispozitiv facial de fermitate ANLAN ALVLY01-03, 750 mAh, Alb / Albastru







