Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Echer de tamplarie Deli Tools EDL302350, 350mm, Silver Cod produs: DEL-145416
Vezi toate produsele din categoria Instrumente de masurat
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | Echer |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Functii | Masurati cu precizie lungimea |
| Greutate | 0 g |
| Material | Inox |
| Numar valori masurate | 1 |
| Tip | Manual |
| Tip produs | Echer |
| Unitate de masura | cm |
| Valori masurate | Distante/Lungimi |
Echer de tamplarie Deli Tools EDL302350, 350mm, Silver
Măsurătorul unghiular Deli Tools EDL302350 este un instrument practic pentru efectuarea unei varietăți de măsurători. Instrumentul este fabricat din materiale robuste, ceea ce îl face extrem de durabil și nu este susceptibil la deteriorare sau uzură.
Design bine gândit
Designul dispozitivului a fost gândit astfel încât să combine funcționalitatea cu confortul de utilizare. Lungimea de 350 mm vă va permite să obțineți rezultatul măsurătorii dorite, iar scala cu două fețe va asigura o precizie mai mare. În producție a fost utilizat oțel inoxidabil.
| Producător | Deli Tools |
|---|---|
| Model | EDL302350 |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Culoare | Argintie |
| Lungime | 350 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Echer de tamplarie Deli Tools EDL302350, 350mm, Silver







