Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Espressor cu capsule 5in1 HiBREW H2B, 19 bar, 1450W, 600ml, Monintorizare temperatura, Compatibil cu capsule Nespresso, Dolce Gusto, Kcup si cafea macinata, Gri Cod produs: HIB-176738
Vezi toate produsele din categoria Espressoare cafea
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate rezervor | 0.6 l |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Numar produse preparate | 3 |
| Putere | 1450 W |
| Tip |
Capsule Manual |
| Tip alimentare |
Cafea macinata Capsule |
| Tip bautura |
Espresso Espresso lung Cafea |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Espressor |
| Utilizare | Rezidential |
Espressor cu capsule 5in1 HiBREW H2B, 19 bar, 1450W, 600ml, Monintorizare temperatura, Compatibil cu capsule Nespresso, Dolce Gusto, Kcup si cafea macinata, Gri
Bucurați-vă de o cafea fierbinte și aromată dimineața. Mașina de cafea HiBREW H2B se remarcă prin presiunea de 19 bari și puterea de 1450 W. În plus, este compatibilă cu diferite tipuri de capsule. De asemenea, vă permite să reglați intensitatea băuturii și este echipată cu un rezervor de apă de 600 ml. De asemenea, îți permite să prepari cafea cu gheață.
Prepară cafeaua pe care o preferi
Mașina de cafea HiBREW este compatibilă cu capsulele Nespresso, Dolce Gusto, Kcup și E.S.E. De asemenea, îți permite să prepari cafea măcinată. Mai mult, poți regla intensitatea băuturii pe 7 niveluri – trebuie doar să apeși un buton. În plus, poți prepara cafea cu o capacitate maximă de 350 ml.
Cafea cu gheață
HiBREW H2B vă permite, de asemenea, să preparați cafea cu gheață, perfectă pentru zilele toride. Pentru a prepara o băutură răcoritoare, apăsați și țineți apăsat butonul de pornire timp de 2 secunde. Apoi setați intensitatea și apăsați butonul dedicat pentru a începe prepararea cafelei.
Cafea delicioasă în 40 de secunde
Aparatul de cafea HiBREW H2B funcționează la 1450 W și utilizează o presiune de 19 bari. În plus, se încălzește rapid și este echipat cu o funcție de monitorizare a temperaturii, astfel încât puteți fi sigur că dispozitivul este complet sigur de utilizat. Mai mult, durează doar 40 de secunde pentru a prepara un espresso revigorant.
Design bine gândit
Aparatul este conceput pentru a fi comod și sigur de utilizat. Aparatul de cafea este echipat cu o tavă de scurgere ușor de curățat. Mânerul este fabricat din oțel inoxidabil și acoperit cu cupru, iar rezervorul de apă este fabricat din materiale de înaltă calitate, care nu conțin BPA nociv. În plus, designul modern al aparatului de cafea se va potrivi perfect în aproape orice interior de bucătărie.
Inclus în set
- aparat de cafea
- adaptor pentru cafea măcinată
- adaptor pentru capsule Dolce Gusto
- adaptor pentru capsule Nespresso
- adaptor pentru capsule E.S.E.
- adaptor pentru capsule Kcup
| Producător | HiBREW |
|---|---|
| Model | H2B |
| Culoare | gri |
| Putere nominală | 1450 W |
| Presiune | 19 bari |
| Capacitate rezervor de apă | 600 ml |
| Tensiune nominală | AC 220-240 V 50/60 Hz; AC 110-127 V 60 Hz |
| Greutate | 2,8 kg |
| Dimensiuni | 245 x 110 x 245 mm |
| Compatibilitate | Capsule: Nespresso, Dolce Gusto, Kcup, ; capsule E.S.E. |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Espressor cu capsule 5in1 HiBREW H2B, 19 bar, 1450W, 600ml, Monintorizare temperatura, Compatibil cu capsule Nespresso, Dolce Gusto, Kcup si cafea macinata, Gri








