Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Etansare magnetica EcoFlow Wave Car Vent pentru seria EcoFlow WAVE, Negru Cod produs: ECO-151654
Vezi toate produsele din categoria Accesorii panouri solare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 0 m |
| Material | Poliester |
| Putere | 0 W |
| Sistem solar compatibil | Fotovoltaic |
| Tip produs | Garnitura |
| Utilizare | Rezidential |
Etansare magnetica EcoFlow Wave Car Vent pentru seria EcoFlow WAVE, Negru
EcoFlow Wave Car Vent Seal Magnetic Vent Cap este special conceput pentru seria EcoFlow WAVE. Acesta vă permite să direcționați în mod convenabil țevile aparatului de aer condiționat către interiorul mașinii, sigilând în același timp deschiderea pentru a preveni ieșirea aerului rece și a căldurii din exterior. cu dimensiuni universale de 650 × 1060 mm, se potrivește perfect în majoritatea vehiculelor, cum ar fi SUV-uri, pick-up-uri, rulote și rulote.
Instalare intuitivă și eficiență maximă în toate condițiile
Utilizarea magneților încorporați face ca instalarea suprapunerii să dureze doar câteva momente - fără unelte, fără efort. Produsul se distinge, de asemenea, prin rezistența sa la apă și oferă o izolare termică excelentă. Această soluție este ideală pentru toate anotimpurile - îmbunătățește confortul și crește eficiența atât a răcirii, cât și a încălzirii.
| Producător | EcoFlow |
|---|---|
| Model | EFA-WAVE3CarVentSeal |
| Dimensiuni | 650 × 1060 mm |
| Greutate | Aproximativ 0,45 kg |
| Material | 74% poliester, 20% acoperire PU, 5% magnet, 1% altele |
| Compatibilitate | Aparate de aer condiționat din seria EcoFlow WAVE |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Etansare magnetica EcoFlow Wave Car Vent pentru seria EcoFlow WAVE, Negru






