Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Fier de calcat Tesla IR200R, 2200W, Talpa ceramica, Rezervor 300ml, 25g/min, Lungime cablu 1.9m, Rosu Cod produs: TES-139577
Vezi toate produsele din categoria Fiare de calcat
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate rezervor | 300 ml |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Rosu |
| Debit jet abur (g/min) | 25 |
| Functii | Uscat / Abur / Spray / Jet de abur / Abur vertical |
| Greutate | 0.93 kg |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Material talpa | Ceramic |
| Panou comanda | Mecanic |
| Putere | 2200 W |
| Tip | Orizontal |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Utilizare | Rezidential |
Fier de calcat Tesla IR200R, 2200W, Talpa ceramica, Rezervor 300ml, 25g/min, Lungime cablu 1.9m, Rosu
SPUNE LA REVEDERE CUTELOR
Folosiți aburul de până la 135 g/min pentru a elimina chiar și cele mai încăpățânate cute sau împrospătați-vă hainele cu abur vertical.

CĂLCARE MAI UȘOARĂ
Ieșirea continuă de abur de până la 25 g/min vă ajută să eliminați cutele de pe haine cu ușurință.
FUNCȚIE ANTI-PICURARE

Funcția anti-picurare previne scurgerea apei și pătarea lenjeriei, cămășilor și altor haine în timpul călcării.
TALPĂ CERAMICĂ ANTIADERENTĂ
Tehnologia avansată antiaderentă vă ajută să obțineți acea senzație confortabilă și foarte netedă în timp ce călcați.


FUNCȚIE ANTI-CALCAR
Cu funcția anti-calcare, curățarea fierului de călcat devine destul de ușoară, deoarece împiedică acumularea calcarului. Întreținerea regulată asigură o performanță stabilă pentru o perioadă mai lungă de timp.
ABUR VERTICAL
Utilizați această funcție pentru a reîmprospăta sau elimina rapid cutele de pe articolele de îmbrăcăminte suspendate, jachete, țesături delicate etc.

Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Fier de calcat Tesla IR200R, 2200W, Talpa ceramica, Rezervor 300ml, 25g/min, Lungime cablu 1.9m, Rosu







