Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Fier de calcat Tesla IR300BL, 2400W, Talpa ceramica, Rezervor 350ml, 25g/min, Lungime cablu 1.9m, Albastru Cod produs: TES-139983
Vezi toate produsele din categoria Fiare de calcat
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate rezervor | 350 ml |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Debit jet abur (g/min) | 25 |
| Functii |
Sistem Anti-picurare Anticalcar |
| Greutate | 1.33 kg |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Material talpa | Ceramic |
| Panou comanda | Mecanic |
| Putere | 2400 W |
| Tip | Orizontal |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Utilizare | Rezidential |
DESCRIERE
Fier de calcat Tesla IR300BL, 2400W, Talpa ceramica, Rezervor 350ml, 25g/min, Lungime cablu 1.9m, Albastru
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Fier de calcat Tesla IR300BL, 2400W, Talpa ceramica, Rezervor 350ml, 25g/min, Lungime cablu 1.9m, Albastru













