Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Filtru Telesin ND64 pentru DJI Osmo Action 5 Pro / 4 / 3, Negru Cod produs: TEL-168591
Vezi toate produsele din categoria Accesorii drone
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compatibilitate |
DJI Osmo Action 3 DJI Osmo Action 4 DJI Osmo Action 5 Pro |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 7 g |
| Material | Sticla |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Filtru camera drona |
Filtru Telesin ND64 pentru DJI Osmo Action 5 Pro / 4 / 3, Negru
Filtrul Telesin ND64 este proiectat special pentru camerele DJI Osmo Action 5 Pro, 4 și 3 și reduce cantitatea de lumină care ajunge la senzor cu până la 6 grade EV, rezultând o neclaritate a mișcării și înregistrări mai fluide în condiții de lumină puternică. Acest lucru face posibilă crearea unor fotografii mai profesionale, cu o profunzime mai clară și o reproducere mai bună a mișcării, în special atunci când înregistrați în lumina puternică a soarelui sau cu timpi lungi de expunere.
Manoperă de înaltă calitate
Designul filtrului se bazează pe un cadru ușor din aliaj de aluminiu, care asigură durabilitatea, menținând în același timp greutatea redusă - doar 6,78 grame. Partea interioară, care este în contact cu camera, este protejată de un strat moale de silicon, care protejează obiectivul de zgârieturi. Sticla optică SCHOTTAG utilizată în filtru este caracterizată de un indice de refracție ridicat, fără distorsiuni de culoare și transmisie uniformă a luminii, rezultând o calitate mai bună a imaginii și fără colțuri întunecate.
Instalare ușoară
Accesoriul este ușor de instalat - doar un clic, fără a fi nevoie de unelte suplimentare sau pași complicați. Marcajul filtrului este realizat prin gravare cu laser, care previne abraziunea și facilitează recunoașterea rapidă.
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Model | S5-FLT-05 |
| Tip filtru | ND64 |
| Compatibilitate | DJI Osmo Action 5 Pro / 4 / 3 |
| Dimensiuni | 39.6 x 6.65 mm |
| Greutate | 6.78 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Filtru Telesin ND64 pentru DJI Osmo Action 5 Pro / 4 / 3, Negru







