Folie protectie Bizon Glass Hydrogel compatibila cu Motorola Edge 70, Transparent Cod produs: BIZ-188175
Vezi toate produsele din categoria Edge 70
| Specificatii Tehnice | |
| Aplicare | Fata |
| Brand compatibil |
Motorola |
| Caracteristici | Claritate impecabila; Sensibilitatea la atingeri ramane neschimbata; tehnologie anti-spargere; usor de instalat. |
| Compatibilitate |
Edge 70 |
| Constructie | Folie protectie PET |
| Culori disponibile | Transparent |
| Material | Plastic |
| Protectie | Impotriva socurilor, cazaturilor si zgarieturilor. |
| Tip | Transparenta |
| Tip produs | Folie protectie display |
Folie protectie Bizon Glass Hydrogel compatibila cu Motorola Edge 70, Transparent
Nu știi cum să protejezi un ecran cu margini rotunjite?
Folia hidrogel flexibilă din seria Hydrogel Front marca Bizon a fost proiectată special pentru ecranele rotunjite. Este o alternativă mai subtilă la sticla securizată, dar încă protejază eficient de daunele zilnice.
- Grosime: 0,15 mm
- Protejează împotriva zgârieturilor și murdăriei
- Se potrivește precis cu ecranul
- Sensibilitate ridicată la atingere
- Acoperire oleofobă
- Transparență excelentă

Dimensiunile foliei
Accesoriul de bază pentru protecția dispozitivului mobil, pe lângă folie, este husa. Pentru a te asigura că folia va fi compatibilă cu husa , trebuie să ții cont de:
- dimensiunile foliei trebuie să fie mai mici decât dimensiunile interioare ale huselor
- husa nu trebuie să se suprapună pe folie
Dimensiunile foliei: 15,66 x 7,08 cm
(lungime - lățime)

Ultra-subțire
Folia Bizon Hydrogel Front se caracterizează printr-o grosime ultra-subțire de 0,15 mm și păstrează toată sensibilitatea la atingere! Datorită acoperirii oleofobe, care reduce cantitatea de urme și amprente, nu va trebui să cureți constant ecranul, iar folia este atât de transparentă, încât nu vei pierde niciun detaliu în fotografie.

Acoperire auto-regenerantă
Folia rezistentă din TPU elastic se fixează perfect pe dispozitiv, astfel încât întregul display este protejat. Tehnologia inovatoare Self-Heal poate repara singură daunele minore, cum ar fi zgârieturile sau bulele de aer apărute în timpul instalării.

Cum să montezi folia Bizon Hydrogel Front? Simplu!
Înainte de a începe, verifică dacă folia se potrivește modelului tău de telefon – aceasta este cea mai bună garanție a unui efect ideal. Pregătește un loc cu lumină bună și treci la acțiune:
- Curăță
Șterge ecranul cu o cârpă umedă pentru a îndepărta petele de grăsime și praful. - Polish
Șterge bine ecranul cu o cârpă uscată din microfibră, astfel încât suprafața să fie uscată și fără urme. - Corectează
Ia autocolantul rotund (Dust Absorber) și lipește-l punctual în locurile unde au apărut mici particule de praf. - Îndepărtează
Ia autocolantul și îndepărtează partea foliei cu inscripția REMOVE ME. - Poziționează
Rotește folia cu 180° și așaz-o pe ecran. Lipsește partea de poziționare, astfel încât folia să nu se miște în timpul montajului ulterior. - Lipește partea de jos
Ridică partea inferioară, mai scurtă, cu inscripția Bizon, îndoaie-o ușor și lipește-o, împingând cu un card spre marginea inferioară a ecranului. - Lipește partea de sus
Execută aceeași acțiune cu partea mai lungă a foliei. Mergi cu cardul pe ecran pentru a îndepărta bulele de aer rămase. Ia vârful și îndepărtează stratul superior de protecție.
Gata – folia montată fără nervi și fără bule (iar dacă mai vezi câteva, acestea vor dispărea în decurs de 24 de ore).

Conținutul kitului de aplicare
Bizon Glass Hydrogel Front, pe lângă 1 bucată de folie hidrogel, conține de asemenea:
- 1 cârpă uscată din microfibră
- 1 cârpă umedă pentru curățarea ecranului
- 3 autocolante de poziționare
- Dust Absorber (pentru a îndepărta particulele)
- O carte care ajută la aplicare
Bizon oferă ambalaje ecologice, în care se folosesc doar cantități minime de plastic!

Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Folie protectie Bizon Glass Hydrogel compatibila cu Motorola Edge 70, Transparent







