Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Folie sticla Nillkin Amazing CP+ PRO Tempered Glass compatibila cu iPhone 13/13 Pro/14, Transparent Cod produs: NIL-147681
Vezi toate produsele din categoria iPhone 13
| Specificatii Tehnice | |
| Aplicare | Full screen |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici | Claritate impecabila; Sensibilitatea la atingeri ramane neschimbata; tehnologie anti-spargere; usor de instalat. |
| Compatibilitate |
iPhone 13 iPhone 13 Pro iPhone 14 |
| Culori disponibile | Transparent |
| Material | Sticla securizata |
| Protectie | Impotriva socurilor, cazaturilor si zgarieturilor. |
| Tip | Transparenta |
| Tip produs | Folie sticla securizata display |
Folie sticla Nillkin Amazing CP+ PRO Tempered Glass compatibila cu iPhone 13/13 Pro/14, Transparent
Nillkin Amazing CP+ PRO sticlă temperată pentru Apple iPhone 13/13 Pro/14 6.1" 2022
Optați pentru protecția dovedită a ecranului smartphone-ului dvs. cu sticla temperată Nillkin. Produsul are o duritate de 9H și rezistență la zgârieturi sau impact. Acesta oferă o transparență excelentă și o instalare foarte ușoară.
Protecție adecvată
În producție este utilizată sticlă temperată de înaltă calitate cu o duritate de 9H, ceea ce o face rezistentă la zgârieturi sau impact. În plus, acoperirea oleofobă și hidrofobă previne ungerea și lăsarea amprentelor inestetice.
Design bine gândit
Designul 2.5D cu margini întărite susține protecția eficientă a ecranului. Mai mult, transparența ridicată a sticlei asigură o imagine impecabilă, în timp ce structura subțire asigură că funcționarea tactilă nu este afectată. Optați pentru o combinație de funcționalitate și confort - fără compromisuri!
Kitul include:
- Sticlă călită
- Pânză uscată
- Abțibilduri de curățare
- Pânză umedă
| Producător | Nillkin |
|---|---|
| Denumire | Nillkin H Sticlă temperată IP13/13 Pro/14 6.1 2022 |
| Scop | iPhone 13 / 13 Pro / 14 6.1" (2022) |
| Material | Sticlă tempered 9H |
| Greutate | 19.3 g |
| Dimensiuni | 143.24 x 67.93 x 0.33 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Folie sticla Nillkin Amazing CP+ PRO Tempered Glass compatibila cu iPhone 13/13 Pro/14, Transparent







