Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
GamePad Controller ipega PG-P4008 pentru Android/iOS/Windows/PS5/PS4 si PS3, Bluetooth 5.0, 400 mAh, Micro USB, Negru Cod produs: IPE-141040
Vezi toate produsele din categoria Gamepad / Controller
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire | Micro USB |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Tip baterie | Baterie reincarcabila 400mAh |
| Tip produs | Controller |
GamePad Controller ipega PG-P4008 pentru Android/iOS/Windows/PS5/PS4 si PS3, Bluetooth 5.0, 400 mAh, Micro USB, Negru
Controler de jocuri wireless iPega PG-P4008
Controlerul wireless de la iPega se conectează la dispozitiv prin Bluetooth, iar compatibilitatea largă crește posibilitățile de utilizare. În plus, controlerul are LED-uri încorporate care conferă dispozitivului un aspect interesant.
Bluetooth 2.1
Cu Bluetooth 2.1, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la întreruperile jocului cauzate de pierderea semnalului. Tehnologia de conectare wireless Bluetooth 2.1 + EDR oferă un semnal stabil pe o rază de 8 metri, fără întârzieri sau întreruperi. Funcția anti-interferențe puternică asigură că alte dispozitive nu vor afecta funcționarea corectă a controlerului. Nu aveți nevoie de controlere suplimentare pentru a conecta PG-P4008 la dispozitiv, permițând un confort și mai mare.
Compatibilitate largă
Controlerul PG-P4008 este compatibil cu PS4, PS3 și PC-uri. De asemenea, funcționează cu sistemele de operare Android și iOS.
Control deplin
Controlerul are un senzor de accelerație 3D încorporat și detecție pe șase axe pentru un control precis. Giroscopul recunoaște poziția controlerului în spațiu, astfel încât să poți reacționa la mișcarea acestuia. În plus, mânerele fabricate din material antiderapant asigură confort chiar și în timpul jocurilor mai lungi.
Baterie puternică
Datorită bateriei sale de 400 mAh, te poți juca până la 12 ore cu o singură încărcare. Timpul de încărcare pentru controler este de doar 2 ore. Dispozitivul rămâne în modul standby până la 30 de zile după o încărcare completă a bateriei. În plus, a fost inclus un cablu micro USB pentru încărcarea dispozitivului.
Difuzor încorporat și mufă pentru căști
Controlerul de la iPega are un difuzor încorporat și o mufă pentru căști de 3,5 mm. Datorită acestui fapt, veți auzi fiecare sunet provenit din joc, iar cu căștile conectate, puteți juca până târziu fără a deranja liniștea celorlalți.
Control tactil
PG-P4008 are un touchpad încorporat pentru o experiență de joc și mai confortabilă. Touchpad-ul este ideal pentru jocuri de tip shooter.
Inclus
- Gamepad
- Cablu micro USB
- Manual de utilizare
| Producător | iPega |
|---|---|
| Model | PG-P4008 |
| Culoare | Negru |
| Conexiune | Cu fir / Bluetooth |
| Versiune | Bluetooth 5.0 |
| Gamă | Bluetooth 8m |
| Capacitatea bateriei | 400mA |
| Curent de funcționare | 30mA |
| Tensiune de funcționare | CC 3,7 V |
| Tensiune de intrare | CC 5V |
| Curent de intrare | 500mA |
| Timp de funcționare cu o singură încărcare | aprox. 12 ore |
| Timp de încărcare | aprox. 2 ore |
| Timp de lucru în modul standby | până la 30 de zile |
| Port de încărcare | Micro-USB |
| Număr de butoane programabile | nici unul |
| Touchpad | Da |
| Vibrații | Tak |
| Difuzor încorporat | Tak |
| Intrare audio cu mufă de 3,5 mm | Tak |
| Compatibilitate | PS4, PS5 (doar jocuri PS4), Android HID 10.0V și versiuni ulterioare, iOS 13.0V și versiuni ulterioare, IOS MFI, Windows 7/8/10, Android TV (cu fir), PS3 (cu fir) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
GamePad Controller ipega PG-P4008 pentru Android/iOS/Windows/PS5/PS4 si PS3, Bluetooth 5.0, 400 mAh, Micro USB, Negru







