Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Geanta de umar Tomtoc Terra T34 Puffy, Capacitate 9L, 390 × 245 × 120 mm, Alb Cod produs: TOM-180476
Vezi toate produsele din categoria Urban Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 390 × 245 × 120 mm |
| Imprimeu | Uni |
| Material | Textil |
| Model | De umar |
| Pentru | Femei |
| Sistem inchidere | Fermoar |
Geanta de umar Tomtoc Terra T34 Puffy, Capacitate 9L, 390 × 245 × 120 mm, Alb
Geanta de umăr Terra-T34 Puffy Lavascape este o propunere minimalistă pentru persoanele care caută o geantă ușoară și confortabilă pentru zi cu zi. Cântărește doar 380 g, iar datorită construcției moi și curelei flexibile (reglabile între 31 și 60 cm) se adaptează mișcării corpului, fără a supraîncărca umărul. Cu o capacitate de 9 litri, este perfectă pentru plimbări, naveta la serviciu sau la universitate.
Ideală pentru zi cu zi
În ciuda dimensiunii sale compacte (390 x 245 x 120 mm), geanta va încăpea toate lucrurile esențiale – portofel, sticlă, cosmetice, căști și chiar un iPad de până la 11 inchi. Un compartiment special, moale, căptușit cu velur, protejează dispozitivele electronice, iar buzunarele interne suplimentare și un buzunar din spate cu acces rapid ajută la menținerea ordinii și accesului ușor la obiectele importante.
Design rafinat
Geanta Terra-T34 a fost fabricată din materiale certificate GRS, ceea ce înseamnă că îndeplinește cerințele de producție durabilă. Țesătura matlasată moale îi conferă un aspect original, fiind în același timp durabilă și plăcută la atingere. Este o combinație de funcționalitate, confort și stil, care se potrivește ritmului modern de viață cotidiană.
| Producător | Tomtoc |
|---|---|
| Model | T34M1W1 |
| Culoare | alb |
| Capacitate | 9l |
| Dimensiuni externe | 390 × 245 × 120 mm |
| Greutate | 380 g |
| Lungimea curelei | 310-600 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Geanta de umar Tomtoc Terra T34 Puffy, Capacitate 9L, 390 × 245 × 120 mm, Alb







