Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Geanta de umar Tomtoc Terra T34 Puffy, Capacitate 9L, 390 × 245 × 120 mm, Negru Cod produs: TOM-180474
Vezi toate produsele din categoria Urban Style
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 390 × 245 × 120 mm |
| Imprimeu | Uni |
| Material | Textil |
| Model | De umar |
| Pentru | Femei |
| Sistem inchidere | Fermoar |
Geanta de umar Tomtoc Terra T34 Puffy, Capacitate 9L, 390 × 245 × 120 mm, Negru
Geanta pe umăr Terra-T34 Puffy Lavascape este o propunere minimalistă pentru persoanele care caută o geantă ușoară și confortabilă pentru utilizarea zilnică. Cântărește doar 380 g, iar datorită construcției moi și a curelei elastice (reglabilă între 31–60 cm) se adaptează mișcării corpului, fără a obosi umărul. Cu o capacitate de 9 litri, este perfectă pentru plimbări, pe drum spre muncă sau la facultate.
Ideală pentru utilizarea zilnică
În ciuda dimensiunilor compacte (390 x 245 x 120 mm), geanta poate găzdui toate lucrurile esențiale - portofel, sticlă, cosmetice, căști, și chiar un iPad de 11 inci. Compartimentul special, moale, căptușit cu catifea protejează dispozitivele electronice, iar buzunarele interioare suplimentare și buzunarul din spate cu acces rapid ajută la menținerea ordinii și la accesul facil la lucrurile importante.
Design rafinat
Geanta Terra-T34 a fost fabricată din materiale certificate GRS, ceea ce înseamnă că îndeplinește cerințele unei producții durabile. Țesătura moale, matlasată îi conferă un aspect original, fiind în același timp durabilă și plăcută la atingere. Această combinație de funcționalitate, confort și stil se potrivește cu ritmul modern al vieții de zi cu zi.
| Producător | Tomtoc |
|---|---|
| Model | T34M1D1 |
| Culoare | negru |
| Capacitate | 9l |
| Dimensiuni exterioare | 390 × 245 × 120 mm |
| Pondere | 380 g |
| lungimea curelei | 310-600 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Geanta de umar Tomtoc Terra T34 Puffy, Capacitate 9L, 390 × 245 × 120 mm, Negru







