Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa cu tastatura Baseus Brilliance compatibila cu iPad Air 4/5 10.9 inch/iPad Pro 11 inch, USB-C, Negru Cod produs: BAS-149012
Vezi toate produsele din categoria iPad Pro 11 inch (2021)
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPad Air 10.9" iPad Pro 11" |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala |
10.9" 11" |
| Material |
Plastic PU |
| Protectie | Socuri, cazaturi, picaturi de apa, praf, zgarieturi |
| Tip produs | Flip cover |
Husa cu tastatura Baseus Brilliance compatibila cu iPad Air 4/5 10.9 inch/iPad Pro 11 inch, USB-C, Negru
Husă cu tastatură magnetică Baseus Brilliance pentru Pad Air 4/5 10.9" și Pad Pro 11"
Husa pentru tastatură magnetică Baseus Brilliance este o combinație de eleganță și practicabilitate. Este fabricată din material PU cu o structură subțire și durabilă, ceea ce o face să cântărească doar 367,6 g și să aibă o grosime mai mică de 5,8 mm pentru utilizare și transport ușor. În același timp, este foarte durabil și magneții puternici oferă un suport fiabil pentru dispozitiv. Puteți să îl pliați la 360°. Mecanismul de foarfecă permite o scriere lină. Bateria reîncărcabilă, pe de altă parte, permite 150 de ore de utilizare cu o singură încărcare. Produsul este compatibil cu Pad Air 4/5 (10,9") și Pad Pro 11" și dispune de un cip Bluetooth 5.3.
Funcționare fără probleme
Pregătiți-vă pentru o experiență uimitoare de tastare - carcasa tastaturii Baseus vă va oferi netezimea și liniștea la care ați visat întotdeauna. Mecanismul de foarfecă permite o săritură subtilă a tastelor atunci când sunt apăsate, cu un zgomot minim. O adâncime a cursei tastelor de 1 mm sporește și mai mult confortul. În plus, datorită finisajului texturat ușor aspru, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la formarea petelor de grăsime.
Design magnetic
Datorită bazei magnetice cu un design mai adânc, vă puteți bucura de o stabilitate excepțională, iar magneții încorporați elimină riscul de răsturnare. În plus, peretele din spate și baza adâncită creează o combinație eficientă pentru o stabilitate excepțională atunci când utilizați dispozitivul. Indiferent dacă lucrați la birou, călătoriți sau vă relaxați acasă, carcasa cu tastatură Baseus vă va menține confortul în timp ce tastați.
Până la 150 de ore de lucru
Bateria puternică asigură până la 150 de ore de utilizare cu o singură încărcare. Pentru a economisi energie, dispozitivul va trece automat în modul de așteptare după 20 de minute de inactivitate. O singură apăsare este suficientă pentru a vă bucura din nou de funcționarea sa. Toate acestea fac din husă partenerul perfect nu numai acasă și la birou, ci și în călătoriile lungi.
Performanță fiabilă
Cipul wireless 5.3 permite o transmisie stabilă, fără întârziere, pe distanțe de până la 10 m. În plus, produsul suportă actualizări OTA și este compatibil cu iPadOS, garantând o funcționare fără probleme.
Inclus în pachet:
- Carcasă magnetică cu tastatură
- Cablu de încărcare USB-C
- Manual de utilizare
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Cod producător | P40112602111-03 |
| Raza de acțiune Bluetooth | aprox. 10 m |
| Compatibilitate | Pad Air 4/5 10.9" și Pad Pro 11" |
| Port de încărcare | USB-C |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 ore |
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Timp de funcționare | aprox. 150 ore |
| Material | PU + plastic |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Husa cu tastatura Baseus Brilliance compatibila cu iPad Air 4/5 10.9 inch/iPad Pro 11 inch, USB-C, Negru







