Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa EcoFlow Delta Pro, Waterproof, 640 x 260 x 400 mm, Negru Cod produs: ECO-151238
Vezi toate produsele din categoria Accesorii panouri solare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 0 m |
| Material | PU |
| Putere | 0 W |
| Sistem solar compatibil | Fotovoltaic |
| Tip produs | Cutie protectie |
| Utilizare | Rezidential |
Husa EcoFlow Delta Pro, Waterproof, 640 x 260 x 400 mm, Negru
Geanta EcoFlow Delta Pro vă va proteja în mod fiabil stația de alimentare mobilă. Materialul său de înaltă calitate este complet impermeabil. Designul bine gândit, cu un buzunar practic, permite o utilizare convenabilă.

Fiabilă
Materialul ușor și durabil al genții este rezistent la uzură și impermeabil. Astfel, va proteja Delta Pro de intemperii, lovituri sau zgârieturi în timpul transportului. În plus, are un buzunar funcțional pe capac unde puteți depozita cablurile necesare.

Design practic
Geanta este special concepută pentru a oferi acces convenabil la cele mai importante componente ale Delta Pro. Husa transparentă a ecranului LCD vă permite să monitorizați stația de alimentare portabilă, protejând în același timp eficient afișajul de zgârieturi. Mai mult, puteți ajunge cu ușurință la toate prizele electrice, roțile sau mânerul.

Specificații:
| Model | DELTA Pro |
|---|---|
| Dimensiuni | 640x260x400 mm |
| Greutate | 0.74 kg |
| Culoare | Negru |
| Impermeabil | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Husa EcoFlow Delta Pro, Waterproof, 640 x 260 x 400 mm, Negru







